logo

Bölgemizin Kanalı BRTV’ye Ödül Yağmuru
Batı Karadeniz Bölgesinin Tek Ulusal Uydu Kanalı Ödüle Doymuyor. Özellikle Avrupa’da Yaşayann Türkler ile Türkiye Arasında Köprü Vazifesi Görmeye Devam Ediyor.Yaptığı Haberler İle De Gündemi Belirleyici Güç Olan BRTV Televizyonu, Özellikle Son Günlerde Karabük’te Çıkan Bir Takım Asılsız Haberleri Tarafları İle Görüşerek Gün Yüzüne Çıkararak Hem Karabük Hem Bölge Halkını Bilgilendirmeye Devam Ediyor.Son Olarak Milletvekillerinin Rüşvet İddiası İle İlgili Olarak Ak Parti Karabük İl Başkanı İle Bir Söyleşi Gerçekleştiren BRTV Televizyonu Bu Rüşvet İddialarının Yalan Olduğunu Direk Muhatabına Sorarak Gerçekleri Gün Yüzüne Çıkartmıştı.
Yine Bazı Gazete Ve Haber Sitelerininde İyi Parti Genel Başkanı Meral AKŞENER’in, Evinde Durmuş YALÇIN’ı Ziyaret Ederek Karabük Belediye Başkanlığına İkna Ettiği Doğrultusundaki Haberi De Yine Eski Karabük Milletvekili İle Yaptığı Haberinde Yalan Olduğunu Ortaya Çıkarmıştı.
Habercilik İlkesinden Taviz Vermeyen Ve Her Zaman Ekranlara Doğru Haberleri Getirerek Bölgemizin Ve Karabük’ün Sesi Olmaya Devam Eden BRTV Televizyonu, Kamuoyunu En doğru Şekilde Bilgilendirmeye Devam Ediyor.
Özellikle Avrupa İle Adeta Gönül Köprüsü Kurarak Orada Yaşayan 500 Bin Batı Karadenizli Türkler Olmak Üzere Her Kesime Hitap ediyor. BRTV’nin Bu Başarısı İse Gözlerden Kaçmıyor.Önümüzde ki Günlerde Birçok Haber Ajansı Genel Müdürünün Ve Bir Çok Ulusal Kanal CEO’sunun Katılacağı Bir Program da BRTV Yönetim Kurulu Başkanına da BRTV Adına Bir Ödül Verileceği Bilgisine Ulaşmış Bulunmaktayız. BRTV Televizyonundan Ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet ÇETİNKAYA’dan Konu İle İlgili Henüz Bir Açıklama Yapılmaz İken Ödül Töreni Sonrası Kanal Tarafından Bu Başarı Ödülünün Kamuoyu İle Paylaşılması Bekleniyor.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
371 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?