logo

Emel Pırlanta Size Özel Etiketler Ve Harika Tasarımlarıyla Elmas Kreasyonunu Yeniledi

Emel Pırlanta Size Özel Etiketler Ve Harika Tasarımlarıyla Elmas Kreasyonunu Yeniledi
Bir kadın için neredeyse vazgeçilmezlerdendir elmas mücevher kullanımı. Üstelik kadın için elmas mücevher tabusu, taa antik Roma ve Yunan döneminden beri süre gelmektedir. O dönemlerde elmasların tanrıların yıldızlardan gelen gözyaşları olduğuna inanan insanlar, bu günkü elmas tasarımlarının en ilkel temellerini atan kişilerdendi şüphesiz. Toprak altının 160 km derinliğinde oluşan bu özel taşlarsa şimdilerde Emel Pırlanta tasarımlarında devleşiyor adeta. Volkanik patlamalarıyla yeryüzüne kadar taşınan ve adeta bir doğa harikasına dönüşen elmas mücevherleri kesinlikle Emel Pırlanta’nın eşsiz tasarımlarında deneyimlemenizi öneririz.

0.03 ct. Elmas Kolye

Yenilmezlik Simgesi Harika Elmas Mücevherleri Teninizde Taşıyın!
% 100 karbon molekülünden oluşan ve dayanılmaz ısı ile basınç altında kristalleşen bu nadide karbon atomları, Emel Pırlanta’nın ölümsüz tasarımlarıyla yeryüzünde yeniden hayat buluyor. Latincede yenilmez anlamına gelen elmas kelimesinin kökü Yunanca “adamas” kelimesinden gelirken Emel Pırlanta online sayfalarında ise yıkılmaz ve göz kamaştırıcı bir güzellik kazanıyor.

1.61 ct. Elmas Broş Elmasların M.Ö. 4. yüzyılda Hindistan’da toplandığını ve ticaretinin yapıldığını gösteren kanıtlar vardır ki Eski Hindular, ibadet ettikleri  heykellerin gözünde dahi elmasları kullanmıştır.
Şimdilerde ise rafine bir zevke sahip olan kadınlarsa elmas takılarını kasalarının en nadide kısmında saklamaktadır. İşte, sizlerde Emel Pırlanta sayfalarını ziyaret ettiğinizde; en nadide küpe, kolye, yüzük ve elmas broş tasarımlarıyla tanışabilirsiniz. Rivayete göre eski tarihlerde kralların bile savaşa girerken güç ve değer göstergesi olarak zırhlarına elmas taktığına inanılır. Sizse asil ve özel bir kadın olarak Emel Pırlanta online sayfalarında yer alan %50 indirimli etiketler sayesinde dünyanın en güzel elmaslarına özel gecelerde takmak üzere sahip olabilirsiniz.

0.09 ct Elmas Kolye
Kadınlar İçin Elmassız Bir Dünya Düşünülemez
Eğer asil ve mesafeli duruşuna, gustosuna ve yüksek aurasına dikkat eden bir kadınsanız gündüz ve gece şık bir look için elmas ışıltılarına ne kadar ihtiyacınız olduğunun da farkındasınızdır. Bunun için ihtiyacınız olan elmas mücevher tasarımları ise bir tık uzağınızda duruyor. SSL Secure güvenlikli online alış veriş sistemi, ücretsiz kargo, adrese kadar hediye paketinde ürün teslimi ve değişim hizmetiyle Emel Pırlanta online sayfaları harika indirimlerle sadece bir tık uzağınızda duruyor.

Etiketler: » » »
Share
255 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?