logo

KPSS’siz-60 KPSS ile Kadrolu 3775 Memur Alımı Başvurusu Başlıyor

KPSS’siz-60 KPSS ile Kadrolu 3775 Memur Alımı Başvurusu Başlıyor

En az ilkokul mezunu adaylar arasından KPSS’siz ve 60 KPSS şartı ile kadrolu memur alımı başvurusu 3 Aralık 2018 günü başlıyor.
Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sayfası aracılığıyla yayımlanan ilanlara başvurular 3 Aralık 2018 günü başlıyor.
DPB ‘de yayımlanan ve kamubulteni.com olarak takipçilerimize anında ulaştırdığımız ilanları bu haberimizde topladık. Buna göre binlerce memur alımı için başvurular Pazartesi günü başlıyor.

Yayımlanan ilanların ilkinde, 2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında en az ilkokul mezunu adaylar arasından 3 bin 274 kamu personeli ataması yapılacak. Devlet yurtlarında kalan ve bu yurtlarda büyüyen gençlere yönelik personel alımına en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek. İlkokul/ortaokul/ilköğretim mezunları arasından 1.057, ortaöğretim (Lise) mezunu adaylar arasından 1.682, önlisans mezunu adaylar arasından 271 ve lisans mezunu adaylar arasından 264 memur ataması yapılacak. Bu atamalar için tercihler 3 Aralık günü  e Devlet üzerinden yapılacak
BAĞCILAR BELEDİYESİ ZABITA ALIMI

Bağcılar Belediye Başkanlığı en az lise mezunu adaylar arasından 40 zabıta memuru alımı yapacak. 60 KPSS şartı ile yapılacak zabıta memuru alımında başvurular 3 Aralık günü başlayacak ve Cuma günü sona erecek.
İSKİ 461 MEMUR ALACAK

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda en az lise mezunu adaylar arasından KPSS şartı ile 461 memur alımı yapılacağına yer verildi. İlana başvurular 3 Aralık 2018 Pazartesi günü başlayacak.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
1661 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?