logo

Ovacık’ta Sürpriz Aday Adayları Öne Çıktı

Yaklaşan 2019 Yerel Seçimlerin de Karabük Merkez Aday Adayları merakla beklenirken ilçe Belediye Başkan Aday adayları da merakla beklenmekte.
Özellikle Karabük’ün Abisi olarak anılan ve Kendi ilçesinde geçtiğimiz dönem Belediye Başkanlığını MHP’li aday Mustafa Dursuna Kaptıran Mehmet Ali ŞAHİN bu seçimler için kimi destekleyecek merak konusu.Ancak İlçeye Yakın isimlerden aldığımız duyumlar neticesin de Mehmet Ali ŞAHİN’e yakın 2 Genç ve dinamik ismin ön plana çıkması Ovacık için heyecan yaşatmaya başladı.
Ankara da yaşan ancak sık sık Karabük ve Ovacık programların da boy gösteren Karabük ile ilgili ve ovacık ile ilgili her oluşumun içerisin de olmaya gayret gösteren Hilmi EROĞLU ismi bir hayli ön plana çıkmaya başladı.Yaptığı çalışmalar ve Karabük kamuoyu ile yakından ilişkisi bulunan EROĞLU Ovacık Belediye Başkanlığı için iddialı isimlerden birtanesi.
Yine Aslen Ovacıklı olan ve aktif siyaset ile ilgilenen bir diğer isim ise Sinan KORKMAZ.Uzun yıllar siyasetin içerisin de aktif görev alan KORKMAZ şuan hali hazır da KEA hastanesi Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte. Özellikle Ovacıklı vatandaşlar tarafından sevilen KORKMAZ’ın aday adayı olması halinde Belediye Başkanlığı için aday gösterilmesi en mutlak isimlerden olduğu belirtilmekte.

 
Öne çıkan bu iki ismin aday aday adayı olup olmayacağı yada direkt olarak Sayın Mehmet Ali ŞAHİN tarafından ovacıktan aday gösterilip gösterilmeyeceği ise merak konusu.

Share
1675 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?