logo

Protokol ve Muhtarlar Safranbolu’da Buluştu

Karabük Valisi Fuat Gürel ve Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer Safranbolu Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ragıp Tunç’un  daveti üzerine Safranbolu Mahalle ve Köy Muhtarlarıyla bir araya geldiler.
Safranbolu’da yapılan muhtarlar toplantısına Vali Fuat Gürel’in yanı sıra Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Dr. Fatih Ürkmezer, 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanı Albay İsa Çakmak, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Genel Meclis üyeleri, Safranbolu Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ragıp Tunç, ilgili kurum müdürleri ile mahalle ve köy muhtarları katıldı.   Safranbolu Köy ve Mahalle Muhtarları, Dernek Başkanı Ragıp Tunç yemeğin ardından yaptığı konuşmada, “Geleneksel olarak düzenledikleri Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği kaynaşma yemeğine kendilerini kırmayarak icabet eden Karabük Valimiz Sayın Fuat Gürel başta olmak üzere Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanımız Sayın Dr. Fatih Ürkmezer ile diğer tüm protokol üyelerine teşekkür ediyorum. İnşallah bu birlik ve beraberliğin sağlandığı bu tür organizasyonlara devam edeceğiz” dedi.
Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer ise, Bizimle birlikte oldukları için başta Sayın Valimize sonra da böyle güzel bir organizasyonu düzenlediğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Bu hafta aslında tevafuk etti. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde bizlerde ilçede öğle yemeğinde beraber olmuştuk. Bu gün de muhtarlarımız bizleri misafir ediyorlar. Ben geleneksel hale gelen bu etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Karabük Valisi Fuat Gürel’de konuşmada şunları söyledi “Yaptığımız bütün işlerimizde sizlerin vasıtasıyla vatandaşlarımıza hizmet götürüyoruz. Son yıllarda ki KÖYDES ödenekleri, Kaymakamlarımızın, İl Genel Meclisi üyelerimizin gayretleri ve Özel İdare kaynaklarıyla çok güzel başarılar elde edildi. Sizler hem demokrasinin beşiği aynı zamanda da en ücra köşedeki vatandaşımızsınız. Devletle vatandaş arasındaki bağı kuran makamlar sizlersiniz. Bundan sonraki süreçte de sizlerle olan münasebetlerimizi sıcak tutup sizler vasıtasıyla vatandaşlarımızın sorunlarını çözme noktasında bizlerde elimizden gelen gayreti göstereceğiz.”
Yaklaşık iki saat süren ve sohbet havasında geçen programda yemeğin ardından Safranbolu ile ilgili proje, çalışma ve sorunlar konuşuldu.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
307 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?