logo

Ürkmezer Vatandaşlarla Birebir Görüşüyor

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in başkanlığında gerçekleşen, her hafta pazartesi günleri saat 14:00 da ‘’Halk Günü Toplantısı ‘’rutini devam ediyor.


Vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla, düzenli olarak yapılan ‘’Halk Günü’’ toplantısı bu hafta Belediye Meclis toplantı salonunda gerçekleşti. Vatandaşların birebir sorunlarını dinleyen, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, kısa sürede çözülmesi gereken sorunlarla ilgili notlar alarak, Kaymakamlık ve Belediye dışında acil çözülmesi gereken talepleri bizzat arayarak ilgili Kamu Kurum ve Kuruluşlarına bildirdi. Toplantıya katılan vatandaşlara tek tek söz vererek sorunların çözümü noktasında ilgili müdürlüklere talimatlar verdi.


Toplantıda, vatandaşların vereceği bilgilerin çok önemli olduğunu ifade eden Ürkmezer, yaptığı açıklamada; “Bu tür toplantılar halk ile devlet arasında doğrudan iletişim kurma aracıdır. Toplantıların diğer faydası da hizmet ettiğimiz toplumu daha yakından tanımamızı sağlayarak beklentilerin ne düzeyde olduğunu ve ondan sonra yapacağımız işleri ne şekilde yaparsak verimli bir hizmete dönüşür veya hangi yöntemi izlersek orada sonuç alabiliriz, bunları karşılıklı istişare etme fırsatı buluyoruz’’dedi.


Alınan taleplerin en hızlı bir şekilde çözülmesi için toplantıya katılan birim müdürlerine talimatlar veren Ürkmezer programda olan çalışmaların hemen başlatılması, değerlendirilecek olan taleplerin de en kısa sürede programa alınmasını söyledi.


Yayınlanma tarihi: 26/11/2018

Etiketler: » » » » » » »
Share
172 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?