logo

Vergili’den Büyük Hamle

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Türkiyede İlk Olacak Dev Yatırım İçin İlk Hamlesini Yaptı.
Belediye Başkanı Rafet Vergili Bir Çok Konuşması  İle Gündeme Düşerken Bu Defa Projelerinin Arasına Bir Yenisini Daha Ekledi. Hatta Eklemek İle Kalmadı İlk Hamlesini Yaptı. Türkiye’de İlk Olacak Yatırım İçin Vergili, Eskipazar Metal Ve Metal Ürünleri  İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nden 300 Dönüm Yer İstedi.
Vergili ,  Eskipazar Metal Ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin İlk Yatırımcısı Olacak.  Başkan Vergili’nin şirketi, 300 dönüm arazi ve 70 megavat enerji talebini içeren resmi yazıyı Bölge Müdürü Emin Demir’e gönderdi.

Kurulması Planlanan Tesis Hayata Geçirildiğinde 500 ila 750 Kişi Arasında İşçiye Ekmek Kapısı Olacak.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
1995 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?

#

Vergili’den Büyük Hamle” için 1 yorum

  1. Kemal kara : diyor ki:

    Sayin vergili eskipazara şirket kurun yatirim yapin tamamda baskan 2donem belediye baskanligi sirasinda bir kardemir kavşağını cozemediniz belediye baskanlarinin işi halka hizmettir luzumsuz yerlere oy alalim diye ust gecit asansör degil inanin kardemir kavsagina geldiğimde siz ve size oy verenler aklima geliyor.saglk ayri bir konu 30 milyon tl yi alip marzigi ben oldugum surece aclmaz dediginiz halde açıldı kanser tarama merkezi sözüyle ben kanser olduktan sonra taramayı ne yapayim kardemir zehirliyor dediniz bagardiniz ne oldu sesiniz kesildi orasi ne kadar verdiği ne sözü aldiniz merak ettim ttim saygilar sunarim