logo

Ak Parti İl Başkanından Rüşvet İddiasına İtiraf Gibi Açıklama

Ak Parti İl Başkanı İsmail ALTINÖZ Bugün Gazeteci Büyüğüm Hakan TUCER Beyin Canlı Yayın Konuğuydu.Sorulan Sorulara Samimiyetle Cevap Verdi.Yapılan Yatırımlar İle İlgili Olarak Açıklamalar da Bulundu.Hatta Sohbetin Bir Bölümünde Belediye Başkanı Rafet VERGİLİ’ye Teşekkür Etti.
Ancak Yine Gazeteci Hakan TUCER Beyin Sorduğu Bir Soruya Cevap Verirken Adeta Nutku Tutuldu.Soru Karabük Gündemini Sarsan Ve Bomba Etkisi Yaratan Milletvekili’nin Belediye Başkan Aday Adayından Aldığı İddia Edilen Rüşvet Olayı.
İl Başkanı İsmail ALTINÖZ  Cevaben ” Bunlar Normal de Sokakta Bir İnsanın Bile Konuşurken Yüzünün Kızaracağı Şeylerdir.Ak Parti Siyasetinde Kesinlikle Böyle Şeyler Olmaz.Bunu Derken CHP de Var Demiyorum CHP de Olmaz.Karabük Küçük Yer Karabük’te Bu Tip Şeyler Olmaz .Böyle Bir Şeyi Kimse, Hiç Bir Milletvekili Halkın Seçmiş Olduğu Milletvekili de Yapmaz.Hiç Bir Aday Adayı da Aday Olmak İçin Para Vermez.Biraz Önce Dedim Ya Siyasetin Limanı Ahlaktır,Böyle Bir Halka Hizmet İçin Giren Kişi Ne Aday Olmak İçin Para verir, Nede Bir Milletvekili Böyle Bir Aday Adayından Para Almaz. Biraz Önce Bahsettiğim Gibi Direk Benim Bile İl Başkanı Olarak Tek Başıma Adayı Belirlemede Tek Yetkili Değilken,Böyle Bir Güçte Yok.Bir Milletvekili Veya Tek Başına İl Başkanında Böyle Bir Güç Yok.
Kimse Böyle Bir Parayı da Vermez.Hiç Bir Milletvekilimiz de Böyle Bir Parayı Almaz.Hatta Ben Genel Böyle Ortaya Atılan Bir Suçlama Olduğu için,Kendim de Avukatım.Bununla İlgili Cumhuriyet Savcılığına Varsa Böyle Bir Şey  Hiç Bir Kimseden de Şikayetçi Olmadan Suç Duyurusunda da Bulunmayı Düşünüyorum.Araştırsın Savcılığımız Var mı Böyle Bir şey.Genel Haberi Yapanların Bildikleri Bir Şey Vardır.Ya da Aday Adaylarından Böyle Bir Şey Varsa da Ben Genel Kamuoyuna Da Diyorum Bu Tip Şeyler Hoş Değil.Konuşurken Bile Benim Yüzüm Kızarıyor Şimdi.” Dedi.
Şimdi Sormak İsteriz Sayın Başkana !

Haberi Yapanlar Belli Neden Haklarında Suç Duyurusunda Bulunulmuyor?

Haberin Tarafları Belli Neden Bunlar Mağdur Tarafında Değiller?

Bu Haberin Doğru Olma İhtimaline Karşı mı Haberi Kamuoyuna Servis Edenler Yargıya Teslim Edilmiyor?

Yada Haberi Yapan Kişiler İle İl Başkanı Sayın ALTINÖZ’ün Bir Yakınlığı Var da Bu Haberin Servis Edilmesinden Memnun Oldu da Haberi Yapanları Korumak İçin Mi Bu Şekilde Bir Suç Duyurusunda Bulunma Gereği Gördü?

Haberi Çıkaranlar Bu Rüşvet Olayını Biliyorlar İse Neden Açıkça Yazmıyorlar?

Sayın ALTINÖZ Bu Haberin Tarafları Hakkında Savcılığa Başvurmayacaksa Ne İçin Başvuru Yapılacak?

Yada Sayın ALTINÖZ Sırf Bu İddiaların Üzeri Kapansın Diye Mi Savcılığa Suç Duyurusunda Bulunacak?

Tarafları Olmayan Bir Konu Hakkın da Savcılık Araştırma Merci Olarak Mı Kullanılacak ve Savcılık Makamının Görevi Araştırma Yapmak mı Yoksa Delilleri İle Birlikte Haklıyı Haksızı Ortaya Çıkarmak mı? Yorum  Ve Takdir Kamuoyunun.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?