logo

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı “GARANTİ YERDEYDİM.”

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri31 mart yerel seçimleri sonrası tartışmalar bir biri ardına gelirken sosyal medya da ise Ak Parti tartışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Ak Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı olan Saime ÖKSÜZOĞLU,  sosyal medya da Belediye Meclis üyeliğine seçilmesini kutlarken yapılan yorumlara verdiği cevap ise şok etkisi yaşattı. Kendisini tebrik edenlerin yorumlarına cevap olarak ” 4. sıradaydım garanti yerdeydim” açıklaması akıllara; ”Kendisi için mi çalıştı , yoksa belediye başkanlığını kazanmak için mi çalıştılar? ”sorusunu akıllara getirdi. Kendi sıralarını garantiye alan Ak Parti Teşkilatları bunu bir zafer olarak kutlamaları ise sosyal medya da gündem oldu.Bazı yorum ve paylaşımlar da ”Belediye başkanı seçilmese de biz meclise girdik gerisi önemli değil ” , Burhanettin UYSAL seçilmese de başarılı olduklarını söylemeleri ihanetin belgesi şeklinde yorumlandı. 

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?

#

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı “GARANTİ YERDEYDİM.”” için 1 yorum

  1. Kemal kara : diyor ki:

    Ak parti il teşkilatı ve ilçe teşkilatı kadin kolları gençlik kolları ellerinden geleni yaptılar ama burhanettin n hocayı buranin insanları duruken aday gosteren il ve ilcenin üstündeki milletvekili secimindede 1milletvekilinin gitmesine sebep olan kisidir onuda kamuoyu iyi tanıyor Karabük’e bir faydası. Olmamış ovacik sinirindan çıkmamış illada Ovacıklı diyen kisidir