logo

Ak Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş’ten Anlamlı Mesaj

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriGazi Mustafa Kemal Atatürk’ün , 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkışıyla başlayan ve Cumhuriyetimizin ilanıyla nihayete kavuşan bağımsızlık mücadelemiz, aziz milletimizin, hür ve özgür yaşama kararlılığınının tüm dünyaya ilanı olmuştur.

Bağımsız yaşama azim ve kararlılığı sayesinde tüm zorlukların üstesinden gelen, her yaştan ferdiyle bir kahramanlık destanı yazan necip milletimiz, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun ardından muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak tüm gayretini dün olduğu gibi bugün de  sürdürmektedir.

İstiklâl mücadelesinin başlangıcını simgeleyen 19 Mayıs’ın aynı zamanda Gençlik ve Spor Bayramı olarak ilan edilmesi, gençlerimize duyulan büyük güvenin ve onlara düşen büyük sorumluluğun da göstergesidir.

Bu düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını Millî Mücadele’nin 100. yılında saygı ve rahmetle anıyorum.

Niyazi Güneş 

Karabük Milletvekili

 

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+4 = ?