logo

AK Parti Karabük Teşkilatı Bayramlaşma Programında Bir Araya eldi

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriAK Parti Karabük İl Başkanlığı Kurban Bayramı dolayısıyla geleneksel bayramlaşma programı düzenledi.

Program’da açılış konuşmasını yapan AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz bayramlaşma programında konuşma yaparak “Türk milletinin asırlarca insanlığa dağıttığı adalet ve hoşgörüye bugün de hep birlikte AK Davayla sahip çıkmaya devam ediyoruz. 18 yıldır bu davaya gönül veren, sizlerle el ele gönül gönüle yürüyoruz. Önümüzdeki seçimsiz dönemde Türkiye ekonomik olarak güçlenecek. AK Parti ise birleşmenin ve birliğin süreci olacaktır. AK Parti, kardeşliğin, vefanın ve dayanışmanın partisidir. Çünkü AK Parti, kadını, erkeği, genci ve yaşlısıyla, 82 milyonun partisidir. Bu davaya gönül verenler olarak bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışıyoruz. Teşkilat mensupları olarak birlik ve beraberlik içinde çalışıp devasa hizmetlerin ülkemize ve şehrimize gelmesi için gayret ediyoruz” dedi.

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş programda Teşkilatın bayramını kutlayarak, “Paylaşmanın, dayanışmanın, halden anlamanın en yoğun yaşandığı, birbirimizi hatırladığımız, birbirimizi görmekten mutlu olduğumuz, hasret ve özlem giderdiğimiz, muhabbete doyduğumuz günlerden birisini daha idrak ediyoruz. Allah bu tür günlerde birliğimizi, beraberliğimizi artırmamıza vesile olacak hal ve hareketlerde bulunmamızı nasip etsin” ifadelerinde bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin bir düğün Salonunda düzenlenen Teşkilat bayramlaşma programında bir konuşma yaparak akıllı telefonların insanları yüz yüze bayramlaşmadan uzaklaştırdığını, özellikle telefon ve internetin çocukları bireyselleştirdiğini ifade etti.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mehmet Ali Şahin konuşmalarından satır başları, “

Milli uçan otomobil Türk mühendisleri tarafından yapıldı. Basına da tanıtıldı. Yakın bir zamanda da seri üretime geçmesi beklentisi var. Silahlı İnsansız Hava Aracı ve İnsansız Hava Araçlarını yapan bir firma olan Selçuk Bayraktar ve arkadaşları bu alanda çok önemli işler yapıyor. Bu uçan otomobilin ismine Cezeri ismini verdiler. Bu öze dönüşle ilgili beni heyecanlandıran bir adım olduğu için paylaştım. Umutsuzluğa kapılmaya hiç gerek yok. İslam dünyası yeniden ayağa kalkacaksa yeniden her alanda önderliği ele geçirecekse bu yine Müslüman Türklerin öncülüğünde gerçekleşecektir

Ya siz bu Rusya’dan S400 hava savunma sistemi alacaksınız. Alamazsınız. Amerika izin vermez. Ambargo uygular. Aldık mı? Getirdik mi ilk bölümünün parçalarını. 2020’nin Nisanında diğer parçaları da gelince faaliyete geçecek mi? O tehditler. O aba altından sopa göstermeler bir işe yaradı mı? Yaramadı, yaramayacak. Suriye’nin kuzeyinde Fırat’ın doğusunda uzun süredir Amerika Birleşik Devletleri ve birlikte hareket eden ülkeler bir terör devleti kurmak için canla başla çalışıyorlar. Her türlü silah, araç ve gereçleri verdiler, vermeye de devam ediyorlar. Türkiye ne diyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ne diyor. Milli Savunma ve Dışişleri Bakanımız ne diyor. Burada 30-40 metre derinlikte bir güvenli bölge kurulacak. PYD unsurları güvenli bölgenin ötesine gidecek. Başta Türkiye’de bulunan Suriyeli kardeşlerimiz bu güvenli bölgeye yerleşecek. Eğer siz bu konuda bize yardımcı olmazsanız biz kendi gücümüzle bunu gerçekleştireceğiz. Nitekim güçlerimizi de sınıra yığdık. Tehditler, şunlar bunlar para etti mi? En sonunda Amerika Birleşik Devletleri tamam orada bir güvenli bölge olsun ama derinliğini konuşuruz. Müşterek bir karargah da kuralım Türkiye’de olsun. Ne kadar inandırıcı olacaklarını birkaç gün içerisinde göreceğiz. Çünkü Amerika Birleşik Devletleri müttefik olduğumuzu iddia ettiği Türkiye’yi her sefer aldatmıştır. Her sefer yarı yolda bırakmıştır. Ne dedi cumhurbaşkanımız bayram mesajında Ağustos ayı zaferler ayıdır. İnşallah yeni bir zaferle Ağustos ayını güçlendireceğiz derken neyi kastettiğini tahmin edin.

İşin başında iktidarda AK Parti olmasaydı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin yönetiminde olmasaydı şimdi çoktan Suriye sınırında o terör devleri kurulmuş olacaktı. Türkiye’nin AK Parti’ye, Recep Tayyip Erdoğan’a her zamankinden daha çok ihtiyacı var. Bunu bildikleri için Tayyip Erdoğansız bir Türkiye istiyorlar. Çünkü onların her dediğini yapacak bir yönetici olsun istiyorlar. Ama milletimizin desteğini arkasında hisseden AK Parti iktidarı ve cumhurbaşkanımız ülkemizin tüm milli menfaatlerini korumak için cesur ve kararlı bir şekilde yoluna devam ediyor. Tüm darbe girişimleri, gezi eylemleri, ekonomik ambargoların tamamı AK Parti’nin önünü kesmek ve Tayyip Erdoğan’ı Türk yönetiminden uzaklaştırmak için. Ama hiçbirinde başarılı olamadılar. Yine olamayacaklar. Hatta şimdi uzun yıllar partiyi kurarken birlikte hareket ettiğimiz açıklamalarını gazetelerde okuduğumuz bazı arkadaşlarımız var. Bir tanesi istifa etti çekildi partiden. Parti kurma çalışmaları içerisindeymiş. Böyle bir yola tevessül etmemelerini diliyorum eski arkadaşlarımızı.

Türkiye yatırım yapmak isteyen insanların bu düşüncelerini erteletme gibi bir sonuçla karşı karşıya bıraktı. Ama artık seçim geride kaldı. Önümüzde 4 yıllık bir süre var. Faizler düşmeye başladı. Enflasyonda düşmeye başladı. İnanıyorum ki çok kısa zamanda enflasyon ve faiz oranları da tek haneli rakamlara inecek. Tabi bu ekonomik kriz nedeniyle bazı yatırımlar durmuştu. Yüzde doksanı tamamlanmış olanların tamamlanması için ödenek ayrılması, diğerlerinin durması şeklinde hükümetin bir kararı vardı. Bundan Karabük’te etkilendi. İki tane önemli baraj inşaatımız vardı, durdu. Başka ihalelerimiz de yapıldı işlemler durdu. Ama şimdi ilgililerden bilgi alıyorum. Yakın bir zamanda durmuş olan bu işlemler yeniden başlayacak.” ifade etti.

Bir düğün Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma programına Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, TBMM 23. Dönem TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, AK Parti Karabük  İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Dışilişkiler Başkan Yardımcısı ve 23. Dönem Karabük Milletvekili Mehmet Ceylan, 22. Dönem Karabük Milletvekili Ali Öğüten, 26. Dönem Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, İlçe Başkanlarım, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın Kolları ve İl Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetimi, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Karabük Teşkilat kademeleri ve vatandaşlar katıldı. Program toplu bayramlaşmanın ardından son buldu.

 

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?