logo

AK Parti Teşkilatı İlçelerde Vatandaşlar İle Bayramlaştı

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriAK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ve AK Parti Teşkilatı kurban bayramı dolayısıyla ilçelerde düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı.

Eflani İlçesinde bayramlaşma programına katılan AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve AK Parti Teşkilatı burada protokol üyeleri ve vatandaşlarla bayramlaştı. 

Daha sonra Safranbolu AK Parti İlçe Teşkilat buluşmasına katılan AK Parti Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Dışilişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan ve AK Parti Teşkilatı Safranbolu İlçesi parti binasında partililer ve vatandaşlar ile bayramlaştı.

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal bayramlaşma ziyaretlerine Yenice İlçesinde ziyaretlerine devam etti. Milletvekili Ünal Yenice İlçesinde mahalle ve köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı. Ünal, ziyaretleri sırasında Yenice İlçesi Cihanbey Köyünde halı saha açılışı gerçekleştirdi.

Ünal, “Yenice Cihanbey, Şirinköy ve Değirmenyanı köylerimizin yine ortak kullanacağı Futbol Halı Saha’sının açılışını gerçekleştirdik. Gençlerimize keyifli futbol maçları yapması dileğiyle halı sahamızın köylerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi. Milletvekili Ünal’a eski Yortan Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki ve Yenice İlçe Teşkilatı eşlik etti.

AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ise bayramlaşma programına Ovacık ve Eskipazar İlçesinde devam etti. Milletvekili Ünal’a AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Teşkilatı eşlik etti. Güneş ziyaretlerinde, “Paylaşmanın, dayanışmanın, halden anlamanın en yoğun yaşandığı, birbirimizi hatırladığımız, birbirimizi görmekten mutlu olduğumuz, hasret ve özlem giderdiğimiz, muhabbete doyduğumuz günlerden birisini daha idrak ediyoruz. Allah bu tür günlerde birliğimizi, beraberliğimizi artırmamıza vesile olacak hal ve hareketlerde bulunmamızı nasip etsin.” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?