logo

Altınöz ’ADAYIMIZI BU TÜR BİR PROGRAMA ÇIKARTMAYACAĞIZ’’

İl Başkanı Av. İsmail Altınöz Basın Açıklaması Düzenledi

Seçim çalışmaları hakkında bilgiler veren Altınöz, Rafet Vergilinin ortak canlı yayın davetine değinerek parti olarak türkiye’nin her yerinde bu tür programlara sıcak bakmadıklarını ifade etti. ittifak hakkında da açıklamalarda bulunan AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “Karabük ve ilçelerinde ak parti kendi adayları ile seçime gidecek” dedi.

’ADAYIMIZI BU TÜR BİR PROGRAMA ÇIKARTMAYACAĞIZ.’’
Ak parti karabük il başkanı av. ismail altınöz parti binasında düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. altınöz; ‘’ mevcut belediye başkanı, bizim il belediye başkan adayımız burhanettin uysal ile ilgili bir canlı yayında program yapmaya davet etti bu olay basında fazlasıyla yer buldu. tabi bu tarz programlarda düello şeklindeki programlar ülkemizde 80-90 larda sıklıkla uygulanan bir programdı. birinin ak dediğine diğerinin kara dediği kısır tartışmaların yer aldığı ve 90 ların siyasal istikrarsızlığı verimsizliği ve kavgacılığını yansıtan programlardı. biz parti olarak hem genel merkezimiz hem il teşkilatımız olarak türkiye’nin her yerinde bu tür programlara izin verilmiyor bu yüzden biz bu tür bir canlı yayın programını karşılıklı atışmaların yapıldığı bu tür programa sıcak bakmıyoruz ve adayımızı bu tür bir programa çıkartmayacağız.’’dedi.

‘’EĞER MEVCUT BELEDİYE BAŞKANI ŞAHSİ İTHAMLARDA BULUNMAZSA BİZİM ADAYIMIZDA BU TÜR İTHAMLARDA BULUNMAZ.’’
‘’yapılan kısır çekişmelereden rahatsız olduğunu belirtiyor. eğer mevcut belediye başkanı şahsi ithamlarda bulunmazsa bizim adayımızda bu tür ithamlarda bulunmaz biz buna müsaade etmeyiz cevap verdirmeyiz. şehrimiz karabük küçük bir şehir bu tür kısır çekişmeleri şahsi kavgaların televizyonlarda tartışılmasından halkımız da rahatsız. biz sadece projelerimizin yapacaklarımızın ve geçmişte yaptıklarımızın anlatıldığı bir seçim propagandası şeklinde bir seçim dönemi gerçekleştirmek istiyoruz ve şimdiye kadar yapmış olduğumuz izlemiş olduğumuz politika bu şekildedir. sadece cevap hakkını kullanarak şimdiye kadar açıklamalar yapılmıştır eğer bunda karşı taraf rahatsızsa ithamlarda bulunmasın yaralayıcı zedeleyici ifadeler kullanmasın bizim adayımızda kullanmaz ben ak parti il başkanı olarak buna müsaade etmem. inşallah daha seviyeli daha güzel bir ortamda seçimleri nihayete erdiririz. karabük küçük yer seçimden sonra birbirimizi yüzüne bakamayacak sözleri ifade etmemek lazım.’’dedi.

“KARABÜK VE İLÇELERİNDE AK PARTİ KENDİ ADAYLARI İLE SEÇİME GİRECEK”

‘’karabük’te ittifak olabileceği yönünde hem dedikodu hemde basında çıkan haberler var. genel merkezimizden bize bugüne kadar ulaşmış telkin veya karabük’te ne yapalım gibi bir şey olmamıştır. karabük ve ilçelerinde ak parti kendi adaylarıyla seçime girecektir. karabük ve ilçelerinde ittifak yok. karşı taraf ittifak yapmış olabilir onların ittifaka ihtiyacı olabilir. bizim karabük’te böyle bir ittifak arayışımız yok. inşallah biz halkımızla milletimizle ittifak yapıp yerel seçimlerden başarıyla çıkacağız. tabi biz bunları söylerken cumhur ittifakı ruhunu zedeleyecek en ufak bir şeyin içerisine girmeyiz çünkü genel merkezimizin çizdiği bir çizgi var biz buna uymak zorundayız. bunu da hassasiyetle uygulayıp elimizden gelen çabayı göstereceğiz ve yerel seçimlerden karabük’te başarıyla çıkacağımıza inanıyoruz. ‘’dedi.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
506 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?