logo

ALTINÖZ “Biz Seçim Kaybetmedik İstifa Edecek Bir Durum Yok”

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriAk Parti İl Başkanı İsmail ALTINÖZ, yapılan yerel seçimler de oyların arttığını ve başarılı bir seçim geçirdiklerini, yakın çevresine söylediği konuşulmakta.

Seçimler ile ilgili olarak kendisine yöneltilen sorular da “Biz geçmiş dönemlere bakılarak başarılı bir seçim gerçekleştirdik. Oy oranlarımız geçmiş seçimlere göre arttı. Bu nedenle mevcut görevimizden istifa edilecek bir durum yok. Bakarsanız İstanbul ve Ankara gibi önemli illeri de kaybettik ama bu il teşkilatlarının hatası değil seçmenin takdiri”şeklinde yorumlaması büyük yankı uyandırmaya devam ediyor.Normal şartlar da Yenice Belediye Başkanı Ak Parti’den ihraç edilmesi nedeni ile Ak Parti’den çıkarken ve merkez belediyesi Rafet VERGİLİ tarafından kazanılmışken 31 martta 4 belediyeyi daha kaybetmesi Ak parti teşkilatları ve il başkanı tarafından büyük sıkıntılar olduğunu göstermekte.

Yine aynı şekilde genel seçimler de ittifak olmasına rağmen 1 Milletvekilini de CHP ye kaptırmaları unutulmamışken şimdi de ellerinde sadece 2 belediye kalmasına rağmen bunu bile başarı olarak gören Ak Parti İl Başkanı ALTINÖZ, tepkilere aldırış etmeden görevine devam edeceğini belirtmesi Karabük gündemin de çeşitli söylemler ile eleştirilmeye devam ediyor.

Ak Parti Genel Merkezi , henüz seçim değerlendirmesi ile ilgili yapılan üst düzey toplantı sonrası açıklama yapmazken tüm gözler Ak Parti Genel Merkeze çevrilmiş durumda.Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1560 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?