logo

ARAS GÜREL’DEN YAŞLILAR GÜNÜ PROGRAMINA KATILIM

Vali Gürel’in eşi Aras Gürel 18-24 Mart Dünya Yaşlılar Haftası münasebetiyle düzenlenen yemek programına katılımda bulundu.

Karabük Merkez Büyük Kulüp’te Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Yücel Huzur evi Müdürlüğü tarafından organize edilen etkinliğe Karabük Valisi Fuat Gürel’in eşi Özlem Aras Güler, Sezer Güleç, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen katıldı.Yaşlılarımız ile sohbet ederek gerçekleştirecekleri projelerden bahsettiler.

 Aras Gürel ‘Mahalle muhtarlarımızdan gelecek taleplere göre yaşlılarımız, hasta ve engellilerimiz için evde kişisel bakım hizmeti ve tamirat desteği vereceğiz’cümlelerini kurdu. ‘Ayrıca 65 yaş üstü ve engelli vatandaşlarımızdan talep edenlerin evine acil alarm butonu kuracağız’ dedi.’Mavi (çağrı merkezi) ve kırmızı (acil durum) olmak üzere 2 tuştan oluşan bu buton ile vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmayı ve ihtiyaç duydukları her an yanlarında olduğumuzu hissettirmeyi amaçlıyoruz’ cümlelerini dile getirdi.

 

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
249 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?