logo

AYAĞININ TOZUYLA BAKIN NEREYE GİTTİ

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriUzun bir seçim maratonunun ardından teşekkür ziyaretlerini de kabul eden ve  mazbatasını alan Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin DÖNMEZ, seçim yorgunluğunu atar atmaz soluğu Kutsal Topraklar da aldı.
Ekibi ile birlikte heyet halinde Umre Ziyaretine Giden Hüseyin DÖNMEZ yeni görevine dualar eşliğin de kurban keserek başlamıştı.

Heyet halin de kutsal topraklara yeni İstanbul hava alanından kutsal topraklara hareket eden Başkan DÖNMEZ ve ekibi 10 gün Umre ibadetinin ardından tekrar Yurda dönüş yapacaklar.Umre ziyaretini Sosyal medya hesabından duyuran ve helallik isteyen dönmez yaptığı paylaşımda ”Kıymetli Eskipazar’lı HemşehrilerimHac ve umre bir kıyamet provasıdır. Bu yolculuk kefene(İhrama) bürünüp dünyaya veda yolculuğudur. Her yolculukta olduğu gibi ‘’gidip de gelmemek dönüp de bulamamak’’ esası geçerlidir.
Akrabalarla, eşle, dostla ve tüm arkadaşlarımla vedalaşmak helallik almak istiyorum. 10 gün sonra umre dönüşü sizinle tekrar görüşmek dileğiyle ALLAH’a emanet olunuz. ” diyerek helallik isteyerek yolculuğa çıktı.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?