logo

Başkan Köse ‘Tüm Evlatlarımıza Sağlık ve Başarı Dolu Bir Yaşam Diliyorum’

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri“Hoş Geldin Bebek” projesi kapsamında yeni doğan bebekler ve aileleri evlerinde ziyaret edilmeye devam ediliyor.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin de bizzat katıldığı ziyaretlerde aile ile sohbet edilirken, yeni doğan bir bebeğin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli hediyeler de veriliyor.

Bu gün gerçekleşen ziyaretlerde Başkan Köse ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli Akman, Çınarcı, Yücel ve Özbulut ailelerine konuk oldular.Çocuklara olan sevgisi ile bilinen ve ailelerle uzun süre sohbet eden Başkan Köse ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada,  Deniz, Çınar, Betül Hafsa ve Ceyhun Nihat’ın sağlıklı, huzurlu, başarılarla dolu bir hayatları olması yönünde temennide bulunurken; “  Sosyal belediyecilik anlayışını benimseyen Safranbolu Belediyesi, hayatın her alanında vatandaşının yanında olmaya devam ediyor. Bizlerde ziyaretlerden ve ailelerin bu güzel anlarını paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ayrıca, Hoş Geldin Bebek projemize destek veren Milupa firmasına da teşekkür ediyorum” dedi.

Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise “İlçemizde ikamet eden (0-6 aylık bebek sahibi) ailelerin, ’’Hoş Geldin Bebek’’  Belediye Başkanımız Sayın Elif Köse ve ekibini evlerinde ağırlamak isteyenler için Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvuruda bulunabilecekleri belirtildi.”

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?