logo

Bitmek Üzereyken Mühürlendi, Spor Toto Tabelası İle Devam Ediyor

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri

Yenice Belediye Başkanı ve MHP Yenice Belediye Başkan Adayı Zeki ÇAYLI tarafından uzun süredir çalışmaları devam ettirilen ve sona yaklaşılan Yenice Özal Mahallesi halı sahası geçtiğimiz günler de Yenice kaymakamlığı tarafından mühürlenerek yapımı durdurulmuştu.
Gerekçe gösterilmeden durdurulan halı saha inşaatına Özal mahallesi sakinleri başta olmak üzere tüm Yenice halkı tepki göstermişti.
Geçtiğimiz günlerde konuya MHP il Başkanı Adem KAR da müdahil olarak bu hizmetin durdurulmasına tepki göstermişti. Yenice halkının büyük öfke duyduğu bu olay sonrası bitmek üzere olan halı sahanın Spor toto tarafından yapılıyormuş havası verilerek tabela asılması ve tüm harcamaların çoğunluğu belediye tarafından yapılmışken Spor toto tarafından yapılmış gibi gösterilmesine ise halktan büyük tepki var.
Bu yapılan haksızlığın MHP adayı olan Zeki ÇAYLI’ya karşı bir davranış olduğu ve Ak Parti adayının Yenice de seçim kazanabilmesi için yapıldığı ise vatandaşlar tarafından dile getirilmekte.Yapılan bu halı sahanın Yenice Belediyesinin ve Belediye Başkan ÇAYLI’nın eseri olması ancak spor totonun tabelası asılarak Ak Parti hizmeti gibi gösterilmesi ise vatandaşlar tarafından olumsuz bir şekilde eleştirilmeye devam ediyor. 

 

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?