logo

Bu Haber Ne Maksatla Yapıldı!

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaber

 

 

 

 

 

Ak Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz’ün gündeme ilişkin basın açıklaması

Dün Yenice İlçe Başkanımız Sayın Yılmaz Kırık yapmış olduğu yazılı açıklamayla,

“18.08.2017 yılı 6. Olağan Kongrede seçilerek göreve devam ettiğim ve 7. Olağan Kongre gününe kadar görevime devam edeceğim. İlçe Başkanlığım sürecini AK Parti Genel Merkezi ve Genel Merkez İl Koordinatörümüz Dr. Mustafa Esgin, İl Başkanımız Av. İsmail Altınöz, milletvekillerimiz Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, İlçe Koordinatörümüz Murat Derecik, İlçe Yönetim Kurulumuz, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ve Yönetim Kurulları Başkanlarımız ve dostlarım, arkadaşlarım ve de özellikle de ailem olmak üzere yapmış olduğum istişareler ve değerlendirmeler sonucunda 7. Olağan İlçe Kongresinde İlçe Başkanlığı Adaylığı müracaatında bulunmayacağının kararını belirtmek isterim” şeklinde açıklaması çok açık ve net olmasına rağmen ülkemizin en ciddi ajanslarından İha tarafından abonelerine ne amaçla ve ne maksatla olduğunu anlayamadığımız şekilde AK Parti Yenice İlçe Başkanı Kırık görevinden istifa etti diyerek servis edilmiştir.Yine iha’yı kaynak gösteren muhalif yanlı haber siteleri de mal bulmuş mağribi gibi bunu partimiz aleyhine kullanmışlardır.Yerel haber siteleri iha’nın başlığının doğru olmadığını görüp düzeltmişlerdir.Bu düzeltmeyi yapan basın mensuplarımıza da teşekkür ediyoruz.
İlçe başkanımız kesinlikle istifa etmemiş açıklamasında da belirttiği gibi 7. Olağan kongrede aday olmayacaktır ve kongre gününe kadar bizim ilçe başkanımızdır.Kongreden sonrada kendisi il teşkilatımızda görev verilecek ve hizmetine devam edecektir.
İha gibi kurumsal ciddi bir ajansın bu hatasını telafi ederek düzeltmesini bekliyoruz ve bu hatalı başlığın da basit bir ihmal olmadığı ilçe başkanımızı ve onun üzerinden partimizi yıpratmak için yapıldığı konusunda şüphelerimiz vardır.

Özellikle il başkanı olarak ilçe başkanımızın hak ve hukuku bize emanettir basın yoluyla ilçe başkanımıza yönelik oluşturulan bu algı ve itibarsızlaştırmaya dönük başlığın ve içeriğin düzeltilmesi ve kamuoyunun doğruyu öğrenmesi adına bu açıklamayı yapıyorum.
AK Parti Karabük İl Başkanı
Av.İsmail ALTINÖZ

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?