logo

ÇAYLI Hakkında Asılsız Haber Yapanlar Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri
Yenice Belediye Başkanı Zeki ÇAYLI hakkında yapılan haberlerle ilgili savcılığa suç duyurunda bulundu.Daha önce de Bir çok kişi hakkında karalama yapan bu kişilerin asıl amaçlarının para almak olduğunu belirten ve şantaj yaparak asılsız haberler ile karalama yapmalarına dur demek amaçı ile savcılığa suç duyurusun da bulunan ÇAYLI Sosyal medya hesabından yayınladığı mesajın daşu konulara yer verdi.
KARABÜK NET HABER , KARABÜK HABER VE KIRIK HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUK

Şahsım Zeki Çayı’yı ve Yenice Belediyesi’ni töhmet altında bırakan , tamamen asılsız karalamaya yönelik yalan haber yapan Karabük Net Haber İnternet Sitesi ( Ergün Başkaya ), Karabük Haber Gazetesi ( İsmail Akça ) ve AK Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık hakkında Yenice Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduk.

Yenice’de seçim arabalarının yakıtı belediye kasasından mı ? başlığı ile yalan haber yapan Ergün Başkaya isimli şahıs , tarafımızdan karşılanması mümkün olmayan bir talepte bulunmuş ve biz de ret cevabı verince iftira ve yalan haber kampanyasına başlamıştır.
Karabük Haber Gazetesinin sahibi de böyle bir istek de bulunmuş o talep de tarafımızdan karşılanmamıştır.
Bu asılsız haberleri yapan 2 gazeteci hakkında ve bu haberi paylaşan AK Parti İlçe Başkanı Yılmaz Kırık hakkında yasal müracaatlarımızı Yenice Cumhuriyet Savcılığına yaptık. Bu şahıslar bundan böyle yalan , asılsız ve karalama dolu haberlerinin savunmasını bağımsız yargıda yapacaklardır.
Zeki Çaylı, hiçbir dönem ve hayatı boyunca bu tür para oyunlarının içinde olmamış ve olmayacaktır. Biz , haklı olduğumuz hiçbir davada geri adım atmayız. Bizi tanıyanlar bilir. Bize iftiralar ve karalamalar, şantaj ile talep içinde olmalar vız gelir tırıs gider.

Bu yalan haberler beni ve ekibimi , beni sevenleri çok daha fazla kosantre etmektedir. Bu nedenle biz işimize bakıyoruz.

Bu yalan iftiraları atanları önce Allah’a sonra da saygıdeğer halkımızın vicdanlarına sonra da Yüce Türk Adaletine havale ediyoruz.
Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?