logo

Çaylı’dan Sağduyu Çağrısı

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri

 
 

Yenice belediye başkanı – MHP Yenice belediye başkan adayı Zeki Çaylı sevenleri, seçmenleri ve Yenice halkı ile siyasi parti başkan ve yöneticilerine, adaylara sağduyu çağrısında bulundu ve ortamın bu kadar sertleştirilmesinin kimseye bir fayda getirmeyeceğini söyledi.

Yenice halkının barış, huzur ve sükunet içerisinde bir seçim istediğinin altını çizen Çaylı, kavgadan yana olmadıklarını dile getirdi.

İnsanların hür iradeleri ile sandık başına gitmesinin demokrasinin bir unsuru olduğunu açıklayan çaylı, Yenice’de tehdit ve şantajla, göz korkutmalarla bir yere varılamayacağını belirtti.

Tüm baskılara rağmen Yenice halkının yine hizmetkarı olacak bir sonuçla seçimden galip çıkacaklarının altını çizen Çaylı açıklamasını şöyle tamamladı :
” Tüm vatandaşlarımı sükunete davet ediyorum. Kavganın kazanı olmayacaktır. Kavga güzel ilçemize zarar verir. Bu nedenle herkese buradan sağduyu çağrısında bulunuyorum. Bu ilçe hepimizin. Tüm tehdit, şantaja rağmen yolumuza büyüyerek devam ediyoruz. Çünkü biz birlikte Yenice’yiz. Burada doğduk, burada yaşadık ve ömrümüzü burada tamamlayacağız ”
 

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
476 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?