logo

Coşkun GÜVEN’in Meclis Üyesine Kaçak Yapı Jesti

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri

 
Ak Partili Yenice Belediye Başkan Adayı Coşkun Güven’in Belediye Meclis Üyesi Adayı, daha evvel Milletvekili aday adayı daha sonra Belediye Başkanı Aday adayı ve son olarak da Belediye Meclis üyesi Rıfat Koca’nın gerçek adaylık niyeti ortaya çıktı.

Koca, yıllardır mahkemelik olan Yenice Uzunkum Köprüsü ayağındaki usulsüz inşaatını kurtarabilmek için Belediye Meclis Üyesi Adayı mı oldu sorusu kamuoyunda konuşulmaya devam ediyor. Koca, mahkemelik olan binaya Ak Parti bayrakları asarak bu binanın kendisine ait olduğunu ve hatta Belediye Başkan adayı Coşkun GÜVEN’in Başkan seçilmesi halinde bu binanın yeniden devam ettirilmesi için gereken tüm desteği almak üzere anlaştıkları da iddia edilmekte.

Mahkemelik binaya bayrak astıran Koca’nın bu hareketi ile binayı kurtarma çabası içinde olduğu da ortaya çıkmış olduğu iddia ediliyor. Koca’nın diğer partilerce şikayet edildiği ve kaçak binaya bayrak astığı için para cezası ile karşılaşabileceği dile getirildi.
Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?

#

Coşkun GÜVEN’in Meclis Üyesine Kaçak Yapı Jesti” için 2 Yorum

  1. Muhalif : diyor ki:

    Oraya imar izni vermeyen kim?Zeki ÇAYLI. Hazine arazisine kaçak halı saha yapan kim?Zeki ÇAYLI. Hem yasalardan bahsedip, hemde bu çifte standardı görememiş olmanız tuhaf değil mi, sizce?

  2. Muhalif : diyor ki:

    Ben ne zaman bu konuda yorum yaptım?Biraz delikanlı ol da yorumumu yayınla!…