logo

DAVUTOĞLU’NUN KARABÜK EKİBİ BELLİ OLDU

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaber

 

 

 

Ak Parti’den ayrılmasından sonra kendi oluşumunu gerçekleştirerek yeni bir parti kuran ve ismine de Gelecek Partisi adını veren Eski Başbakan Ahmet DAVUTOĞLU ,partisini resmen kurarak Türkiye genelinde il yönetimlerini oluşturmaya başladı.

 

Karabük de çok konuşulmayan ama kapalı kapılar ardında ciddi şekilde kulis halinde Karabük’te oluşum halinde olan Gelecek Partisi’nin il başkanı kim olacak konusu gündem de. Ak Parti küskünlerinin ve Ak Parti de artık yer bulamayanların Ahmet DAVUTOĞLU ile birlikte yürüyecekleri de konuşulmakta. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda Gelecek Partisinin Karabük il başkanının ve ekibinin hazır olduğu yakın zaman da kamuoyuna duyurulacağı söylenmekte.

 PEKİ KİM BU İL BAŞKANI?

 

 

Daha önce Karabük’te aktif siyaset yapmış olan isimlerin yeni bir oluşumda olduğu bu süreçte bir zamanlar Karabük’te il başkanlığı yapan,  ekibi ile başlayıp ekibi ile yine il başkanlığı ve il yönetimini bırakan bir ismin Gelecek Partisi’nde görev alacağı ve bu konuyla ilgili ciddi anlam da oluşumun tamamlandığı belirtilmekte. Şimdilik resmi bir açıklama gelmediği için eski il başkanının yeni kurulan Gelecek Partisi’nin Karabük Kurucu İl Başkanı olacağını açıklamıyoruz. Şu kadarını söyleyebiliriz ki bu isim Eski Ak Partili bir il başkanı ve her ortam da Ak Parti’yi değil Cumhurbaşkanı ERDOĞAN’ı sevdiğini söyleyen bir kişi.

 

 

 

 

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?