logo

Doğadaki İnsan Serdar Kılıç’ın Tercihi Yine Safranbolu Oldu

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri2016 yılında çekimleri için Safranbolu doğasını tercih eden Serdar Kılıç bölgemizdeki doğal güzelliklere hayran kalarak, yeni çekeceği ve uzun soluklu olacak programın hazırlıkları için Safranbolu ya gelerek Kaymakam Ürkmezer ile görüştü.
   Her Cuma saat 22.20’de TRT Haberde yayınlanan programın yeni bölümleri ile ilgili bir araya gelen Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer, Yapımcı Serdar Kılıç, Yönetmen Devrim Karabatak ve Fotoğraf Sanatçısı Cemil Belder, Safranbolu’nun coğrafyası ve kültürel yapısı hakkında fikir alış verişinde bulundu.
    Kaymakam Ürkmezer “Tarihi ve doğal güzellikleri ile büyük turizm potansiyeline sahip olan kentimizin bu ve benzeri yapımlarla hem ülkemizde hem de dünyada, turizm adına büyük dikkat çektiğini, Safranbolu’yu ön plana çıkaracak, ülkemizde ve dünyada tanıtımına katkı sağlayacak tüm projeleri desteklemeye devam edeceklerini, Turizm haftası öncesi başlayacak olan programın Safranbolu turizmine katkısının amaçlandığını belirterek Turizm Haftası boyunca ilçemizde yapılacak bütün etkinliklere vatandaşlarımızı davet etti.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?