logo

Dört Duvar Arasında Dünya Kadar Mutluluk!

Süslü Hayaller Dükkanının Kapılarını Araladık

Süslü Hayaller Safranbolu’da hizmet vermeye başladı. Meraklıları için Süslü Hayaller dükkanında neler var , sizler için gittik, çok renkli de bir sohbetimiz oldu. Süslü Hayaller dükkanına adım attığınızda sıcacık gülümsemeleri  ile Semra ve Salih TİRYAKİ çifti karşılıyor sizi. Samimi ve içten ilgileri ile karşı karşıya kalanların mekandan çıkası gelmiyor açıkcası.

Neler mi var burada ? Hemen anlatamaya başlayayım. Neler yok ki ! Dört duvar arasına dünya kadar mutluluk sığdırmışlar. Evlenecek çiftlerin yanı sıra bebek bekleyen çiftlerimizden tutun da yakınlarına özel hediye arayanlardan 7’den 70’e herkesin ihtiyaçlarına cevap verebiliyorlar. Şimdiye kadar onlarca belki yüzlerce kına gecesine gitmiş olsan bile ”Kına gecesinde neler yapmalı” sorusuna hemen cevap vermezsin biliyorum. Oysa TİRYAKİ çifti bu sorunun cevabını hemen verebildikleri gibi binbir çeşit , birbirinden güzel seçenekler sunuyor.

Kına gecesinin olmazsa olması Kına Tahtı; Süslü Hayaller dükkanına uğrayıp bir görün derim. Her zevke göre tasarladıkları karşılama panolarını, incelikle hazırlanmış karşılama masasını anlatmaya bile gerek yok. Evlenme arefesindeki çiftlerimiz, evlilik koşuşturmasında ince detaylarda boğulmak istemiyorsanız Süslü Hayaller tam da size hitap ediyor.

 

”Siz Hayal Edin Biz Süsleyelim”

Yakınlarınıza özel bir hediye bulmakta zorlananlardansanız size de güzel bir haberim var. Semra & Salih TİRYAKİ çifti hayallerinizi süslüyor… Emekle ve büyük bir aşkla süslenmiş çeşitli hediyelikler işinizi kolaylaştıracak. Yani artık yakınınız doğum mu yaptı, komşunuz kendi evine mi  taşındı, küçük oğlunuzun arkadaşının doğum günü mü? Hiç telaş yapmayın , hemen Safranbolu’ya Süslü Hayaller dükkanına gidiyorsunuz… Birbirinden güzel hediyeliklerden seçiyorsunuz. Yok … benim hayalimde başka bir şey mi var diyorsunuz… Hiç problem değil, Süslü Hayaller hayalleriniz süslemek için var.

 

Başta da söylediğim gibi dört duvar arasına dünya kadar mutluluk sığdırmışlar desem doğru olur.  Söz , Nişan ,Kız İsteme,  Kına Gecesi , Düğün , Doğum Günü , Hastane Odası , Hoş geldin Bebek süsleri , Kapı Süsleri , Dağıtmalık Kınalar, Dağıtmalık Hediyeler , Mevlid Şekerleri, Tef , tüm özel gün malzemeri bulabileceğiniz bu liste uzadıkça uzuyor….

Kaliteli hizmetin yanında bir de ilgili bir muhatap arıyorsanız eee bir de güler yüzlü olsun diyorsanız aşağıya adresi bırakıyorum. İlgi alakalarından , sıcak ve samimi sohbetlerinden dolayı Semra & Salih TİRYAKİ çiftine ve Safranbolu’da marka olacak Süslü Hayaller‘e teşekkür eder, hayırlı kazançlar dileriz. Safranbolu halkına hayırlı olsun…

 *** Süslü Hayaller ***

Semra & Salih TİRYAKİ 

 <<<  0545 973 56 28  >>>

İNSTAGRAM =>    s_suslu_hayaller

FACEBOOK =>         süslü hayaller

Atatürk Mah. Misaki Milli Meydanı
Demet Apt. No: 16 Safranbolu/ KARABÜK

 

 

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?