logo

ESKİPAZAR DA SEÇİM STARTI VERİLDİ

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriTüm Partilerde olduğu gibi CHP de de olan genel kurullar start aldı.Uzun yıllar sonra Karabük’te Milletvekili çıkaran CHP daha sonrasında Safranbolu gibi önemli bir ilçeyi de Bünyesine katarak Safranbolu Belediye Başkanlığını da Elif KÖSE ile kazandı.

Bu başarı her ne kadar mevcut il başkanı Abdullah ÇAKIR’ın başarısı gibi gösterilmeye çalışılsa da aslında bu başarı adayların doğru seçilmesinden ve adayların halk tarafından karşılık bulmasından kaynaklandığı da konuşulmakta.Yaklaşan genel kurullar öncesi Karabük il Başkanlığı ve Karabük ilçe başkanlıkları için de adaylar çıkmaya ve kulisler yapılmaya başlandı.Bunlardan biride Eskipazar ilçe başkanlığına aday olan Zahit YARAR.Eskipazar ilçe başkanlığına adaylığını açıklayan ve Eskipazarlı CHP li parti üyeleri tarafından da beğenilen ve olumlu karşılanan YARAR uzun yıllardır CHP de aktif olarak siyaset yapmakta.Tüm seçimlerde mahalle mahalle gezerek seçim çalışması yaptığı her çalışmada en önde olduğu görülmekteydi.Kendisinin de Eskipazarlı olması ve Eskipazar da ikamet etmesi nedeni ile artık Eskipazar’ın gelişiminde faydalı olabilmek adına adaylığını duyuran YARAR yaptığı açıklamada CHP delegelerine ve Eskipazar Halkına şu şekilde seslendi.

YARAR Yaptığı açıklamasında ”

Sevgili Hemşehrilerim
KARABÜK’ümüzün en ihmal edilen ilcesi Eskipazar da Eskipazarlilarin sesini daha iyi duyurabilmek için Cumhuriyet Halk Partisinin sesi olmak için ilçe Başkanlığına aday oldum.
Artık Eskipazar’da yanlış yapılan her şeye karşı çıkan, kimseden çekinmeyen, doğru yapılan her hizmette destek olan Cumhuriyet Halk Partisi olacak.
Eskipazar in en büyük sorunu İşsizliktir, bunu sorgulayan bir Chp olacak.
Eskipazar tarihi bir kenttir.Eskipazar in tarihi kent olması nedeniyle Karabük e küçük dahi olsa bir müze kurulmasıdır.Tarihimiz gözler önüne çıkarılmalıdır.
Eskipazar Ortaköy’de AKKAYA TERMAL OTEL projesinin takipçisi olacağız bu tesisin kurulması mücadelesini edeceğiz
İlk önce İSMETPAŞA ORGANİZE SANAYİ VE SERBEST BÖLGESİ olan proje, sonra ESKİPAZAR ÇELİK METAL SANAYİ’si oldu.Peki şimdi sormak istiyorum, buraya ne olacak?  Buranın Eskipazarlılar adına Chp adına takipçisi olacağız
2015 yılında ihalesi yapılan ardından 2016 yılında yapımına geçilen Eskipazar Devlet Hastanesi 2018 yılında hizmete açılmıştı. Şimdi yıkılma tepkimesi ile karşı karşıya olan bu hastanenin neden bu hale geldiğini Eskipazarlılar olarak takipçisi olacağız.
Mermer Kavşağı’nda her gün yaşanan tehlikenin her zaman yaşanmaması, olası kazaların olmaması için buranın bir an önce yapılması gerekmektedir
Eskipazar’ın Orman Ürünlerinin daha çok üretileceği bir yer olması için mücadele edeceğiz.
Eskipazar’ın tarımda sorunlarını gidermek hayvancılıkta sorunlarını çözmek için hep beraber mücadele etmek için aday oldum.
Bunların takipçisi olacağız.
Artık Eskipazar’da suskun kendi halinde bir CHP olmayacak
Artık Eskipazar’da ses getirecek CHP olacak
Artık Eskipazar’da aday çıkmayan CHP değil adayları olan Chp olacak.. ”dedi.Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?