logo

Eskipazar’da DÖNMEZ, Sıkmadık El Bırakmıyor

MHP Eskipazar Belediye Başkan adayı Hüseyin DÖNMEZ , Eskipazar merkezde ev ev gezerek seçmene ulaşıyor.

Geçmiş dönemler de Hükümet şartlarını en iyi şekilde kullanarak elinden gelen hizmeti yapma gayreti gösterdiğini ifade eden DÖNMEZ,  ”Türkiye artık gelişti. Evet Merkezi Hükümetin büyük gayretleri ve girişimleri oldu. Cumhurbaşkanımızın dik duruşu , Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ beyin de destekleri ve yapmış olduğu ittifak neticesin de Eskipazar’ımıza gereken tüm hizmeti getirmemiz kaçınılmaz bir hal almıştır.Bizler halkın içinden gelen kişileriz.Halkımızın ne istediğini de çok iyi biliyoruz.Bu nedenledir ki Bizler halkımıza hizmet etmek için ekibimizle yola çıktık.

Bizim sevdamız koltuk sevdası değil hizmet aşkıdır.Yıllardır Eskipazarımıza hizmet etme vaadleri ile sadece kendi çıkarlarına hizmet edenleri gördük.Artık Eskipazar halkından bizler icazet istiyoruz.Biz kimseden emir alıp gelmedik.Halkımıza sorduk , halkımız kabul etti, aday olduk ve hizmet kervanında yükümüzün ağırlığının farkında olarak hizmet için bu yola girdik.Allah nasip eder halkımız da teveccüh gösterirse bizler Eskipazar da hizmet çıtasını en üst seviyelere nasıl getirilir göstermek istiyoruz.Bizler de cumhur ittifakının bir üyesiyiz.Bu da demek oluyor ki artık burada sizleri hizmet gelmez diye korkutanlardan çekinmeyin.Hizmet her şartta gelir.Koltuk sevdası olanlara aldırmayın.Kendinize yakın olan halkın içinden olan halkın derdini iyi bilen kişilere artık güvenin ve değişimi hep birlikte yaşayalım.

Desteklerini esirgemeyen tüm Eskipazar Halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.
Dönmez seçim çalışmalarını Eskipazar merkez haricinde köyler de de sürdürerek tüm Eskipazar yöresinin desteklerini almaya devam ediyor.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?