logo

ESKİPAZAR’IN EN BÜYÜK CAMİİNDE SONA GELİNDİ

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaber

 

Eskipazar ilçesinde tamamen yardımlarla 4 yıl gibi kısa bir süre de yapımı tamamlanan köy camiinde artık sona gelindi. Tüm köylülerin destekleri ile kısa süre de inşaatı tamamlanan ve yaz aylarında açılışının yapılarak ibadete sunulacak olan camii köy halkının ve Sadeyaka köy derneğinin destek ve çabaları ile tamamlanmak üzere son haline kavuştu.

İnşaatın ilerlemesi ile ilgili olarak dernek yönetimi adına bir açıklama yapan Dernek Başkanı Cihangir CEYLAN

   “Karabük ili Eskipazar ilçesi Sadeyaka köyünde değerli yönetim kurulu üyelerimizle 21.05.2015 tarihinde kurmuş olduğumuz derneğimizin amacından  bir tanesi olan cami inşaatımızın ilk temelini 11.08.2017 tarihinde büyük sevinçle, umutla attık ve köyümün değerli insanları ve hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ile bugün ki haline gelen cami inşaatımızın sonuna gelmek üzereyiz. Camimizde şu an itibari ile çatımız minaremiz inşaatın iç dış sıvası , mantolaması , cami halısı, iç dış kapıları, caminin iç dış dizaynı kalmıştır.

Bugüne kadar bize destek veren tüm yardim sevenlerimizin bize son kez yardım elini uzatmalaını Allah rızası için bekliyoruz. Bugüne kadar maddi manevi emeği geçen başta gecesini gündüzüne katan dernek yönetimindeki değerli fedakar üyelerimiz ve soğuk sıcak demeden çalisan köyümdeki emekçilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım” dedi.

 

Dernek yönetimine destek olmak  isteyen takipçilerimizin de yapımı  hızlı şekilde tamamlanan Eskipazar ilçesinin en büyük camiinin  eksikleri için hesap numaralarına destekte bulunabilir,  dernek başkanı ve yönetimi ile irtibata geçerek bir hayra vesile olabilirsiniz.

Bizler de Karabük Doğru Haber olarak bu ibadethanenin yapılmasında destek olan dernek yönetimine ve tüm hayırseverlere teşekkür ediyoruz.

 

Dernek yönetiminde emeği geçenler
Başkan :Cihangir Ceylan
Başkan Yardımcısı: Bilal Kıraç
Başkan Yardımcısı: Alattin Eken
Mali sekreter: İsa Akbaşoğlu
Sekreter : Süleyman Yurdabakan
Üye : Cemali Akbaşoğlu

Üye: Emrah Ceylan

Basın ve Halkla İliskiler Cihat Ceylan

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?