logo

GÜVEN’den İMAMLARA Tayin Tehditi

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri

 
Ak Parti Yenice Belediye Başkan Adayı Coşkun GÜVEN’in bazı mahalle imamlarına, cemaate kendisine oy vermesi şeklinde telkinde bulunmalarını istediği ve karşı çıkan imamlara ise; ”Seçimden sonra sizleri sürdürürüm” dediğine dair, haber merkezimize ihbarlar gelmekte.

Daha önce de sağlık personeli olan 2 kişiyi, akrabalarının başka partinin adayına destek oldukları için geçici görevlendirme ile sürgün edilmeleri haberlerimize konu olmuştu. Gelen tepkiler üzerine tayinler durdurulmuştu. Şimdi ise imamlara yönelik tayin tehditleri ise ilçe gündeminde öfke ile karşılandı. Hükümetin verdiği güç ile bu şekilde tayinler yaptıkları ve Coşkun GÜVEN’in seçimi kazanması halinde ilçede bir çok kişinin ekmeği ile oynayacağı ve belediye işçilerini de işten çıkarılacağı belirtilmekte.

Coşkun GÜVEN’in daha evvel yine gündeme gelen bir videosu ise basında yer alan haberlerin kim tarafından servis edildiğini de ortaya koymakta.
Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?

#

GÜVEN’den İMAMLARA Tayin Tehditi” için 9 Yorum

 1. Muhalif : diyor ki:

  Benim tanıdığım Coşkun GÜVEN bu tarz işlere girmez.Bu tarz Zeki ÇAYLI tarzıdır ama seçimi kazanırsa Zeki ÇAYLI’nın aleni propagandasını yapan, Zeki ÇAYLI’nın kurşun askerlerine gelinde benim altımı oyun demeyecektir.Kısaca Coşkun adamlıkta 10 tane Zeki ÇAYLI eder.

 2. Hüso : diyor ki:

  Bence abartılı yalan.Benim tanıdığım ve bildiğim Coşkun Güven bu tarz durumlara kesinlikle düşmez,saygılar

 3. İmam yeğeni : diyor ki:

  Benim dayım yenicenin bir mahallesinde imam sürdürüleceği konusunda bisey diyemem ama imamların üzerinde baskı olduğunu çok iyi çok yakından bilen biriyim . Verdiği oyun fotografını istemek gibi seyler mesele . Bu tür şeylere gerek yok olmamalı . Herkesin kendi hür iradesi var isteyen istediği yere verebilir . Er geç hak yerini bulur yapan yaptığıyla kalır . Hükümetin gücünü kullanarak insanları korkutamayacaksınız

 4. Yeniceli : diyor ki:

  Karabuk dogru haber degil Karabuk yalan haber .ISINIZ GUCUNUZ YALAN UYDURMAK

 5. Ahmet balat : diyor ki:

  Karabükyalanhaber eski belediye başkanı Mustafa Akay ile bir röportaj yapın zamanında neler yapıldığını anlatsın size bu ihbarları kim yaptırıyor bilmiyorum ama kişi kendinden bilir işi Belediye çalışanların nasıl miting alanına zorla getirildiğini cümle alem biliyor yenice de bunları haber yapında doğru musun yalan mısın görelim….

 6. Ahmet balat : diyor ki:

  Ihbar ediyorum Yenice de belediye işçileri tehdit ile miting alanlarına çağrılmaktadır… Haber yapında doğru musun yalan mısın görelim

 7. Ak koyunlar işiniz gücünüz tehdit lan siz değil misiniz devlet memurlarini mitinglere getiren siz değil misiniz milleti şu cu bu cu diye ayıran siz değilmisiniz sizden olmayanların tayinlerini çıkartan adiler.

  • Muhalif : diyor ki:

   Ülkenin hiç bir şeyinden haberi olmayan ama yalakalık bedeli olarak edindikleri makamları, o makamın hakkını vermediği için elinden alınan geri zekalı bize Ak koyun diyormuş. Hakikaten kendisine yakışan bir yorum.

  • Muhalif : diyor ki:

   Bu geri zekalı sığııra yazdığım cevabı niye yayınlamıyorsun?Yoksa sen böyle sığırların koruyucu meleği misin?