logo

GÜVEN’e Ezan Tepkisi

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri

 
Yenice Ak Parti Adayı Coşkun GÜVEN’e destek için konuşma yapan Ak Parti Milletvekili Cumhur Ünal’a  ezan tepkisi çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günler de taksim meydanında bir grup tarafından ezan okunurken ıslık ve düdük çalarak ezanı protesto edenlere tepkiler devam ederken bu defa da ezan okunurken konuşma yapan , Coşkun GÜVEN’e destek için konuşan Ak Parti Milletvekili Cumhur Ünal’ın  ezan nedeni ile konuşmasına ara vermemesi üzerine Yenice halkı tepki göstermeye devam ediyor.
Geçmişte CHPli olan ve halen yakın akrabalarının da CHP üyesi olan Coşkun GÜVEN’e destek için konuşan , Ak Parti Milletvekili Cumhur Ünal’ın  ezana yaptığı saygısızlık sosyal medya üzerinden de büyük tepkiler alıyor.Yenice halkı ‘Biz manevi değerlerimize saygı göstermeyen kişiyi ve ona destek verenleri de ilçemiz de başkan olarak görmek istemiyoruz … şeklinde yorumladı. Coşkun GÜVEN’e destek için, Ak Parti Milletvekili Cumhur Ünal’ın ezan sırasında yaptığı konuşmasını kesmemesine  karşılık açıklama yapıp yapmayacağı merak konusu.
Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?

#

GÜVEN’e Ezan Tepkisi” için 1 yorum

  1. Yeniceli : diyor ki:

    Arkadaş yaptığın haberin doğruluk bir payı yok ilk önce video da konuşan coşkun güven mi yoksa cumhur ünal mı bunun doğruluğuna bakın sitenin adı doğru haber ama doğruluk yok