logo

Güvenlik Güçlerine Yeni Yıl Ziyareti

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaber

 

Vali Fuat Gürel, kentin farklı bölgelerinde vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için 7/24 görev yapan güvenlik güçlerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ ve İl Jandarma Komutan Yardımcısı Mustafa Kuraş ile birlikte Melise Jandarma Uygulama Noktasını ziyaret eden Vali Gürel, görevli Jandarma Personelinin yeni yıllarını kutlayarak görevlerinde başarılar diledi.

Daha sonra Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Polis Uygulama Noktasını ziyaret eden Vali Gürel, görevli polislerle bir süre sohbet ederek görevlerinde başarılar diledi.

Vali Gürel, “Görevleri başında bulanan Emniyet, Jandarma ve Sağlık çalışanlarımızı ziyaret ettik. KBÜ Eğitim Araştırma Hastanesini ziyaret ettik, birçok vatandaşımız değişik rahatsızlıkları nedeniyle Acil Serviste tedavi ediliyorlar, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik ve görevi başında bulunan arkadaşlarımızın yeni yıllarını kutladık. Melise Köyü Jandarma Kontrol Noktasını ve Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Polis Kontrol Noktasını ziyaret ettik. Bugün vatandaşlarımızın huzurlu bir yılbaşı gecesi geçirmesi için Emniyet ve Jandarmada görevli 500 arkadaşımız görevi başında. 2019 yılını geride bırakmak üzereyiz geride bıraktığımız yılı değerlendirip, muhakemesini yapıp 2020 yılında neler yapabileceğimizi ortaya çıkartmamız lazım. İlimizin ihtiyaçları nelerse onlara bakarak tekrar değerlendireceğiz. Karabüklü Hemşerilerimiz başta olmak üzere tüm ülkemizin yeni yılını kutluyorum, 2020 yılının Karabükümüz ve Ülkemiz için sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Görevi başında olan arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum. Yeni yıllarını kutluyorum.”diye konuştu.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?