logo

İl Protokolü, 10 Nisan Polis Haftası Yemeğinde Şehit Aileleri İle Bir Araya Geldi

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriİl Emniyet Müdürlüğü tarafından Türk Polis Teşkilatı’nın 174’üncü kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen yemekte il protokolü, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya geldi.

Karabük Polisevinde düzenlenen programa Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, Merkez Valisi Süleyman Tapsız, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ve eşi Fadime Polat, Vali Yardımcısı İsmail Bayata, Safranbolu Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Ovacık Kaymakamı Mehmet Zahid Doğu, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ ve eşi Aysel Tuğ, POMEM Müdürü Mahmut Karabulut, İl Jandarma Komutanı J. Albay Ali Sefa Yılmaz, Safranbolu 125. Jandarma Eğitim Alay Komutanı Albay İsa Çakmak, KARDEMİR AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri, gaziler ve emniyet mensupları katıldı.

İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk’ün yaptığı yemek duasının ardından Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ ve eşi Aysel Tuğ ile POMEM Müdürü Mahmut Karabulut masaları tek tek dolayarak şehit aileleri ve davetliler ile selamlaştı.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?