logo

İLKÖĞRETİM HAFTASI COŞKUYLA KUTLANDI

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriKarabük’te 2019-2020 eğitim-öğretim yılı İlköğretim Haftası düzenlenen tören ile kutlandı.

Düzenlenen programa Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Karabük Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Nevzat Akbaş, diğer protokol üyeleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

İlk olarak Kent Meydanı Atatürk Anıtı’na İl Milli Eğitim Müdür Vekili Nevzat Akbaş tarafından çelenk koyulmasının ardından saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan program Soğuksu Kapalı Spor Salonunda devam etti. Soğuksu Kapalı Spor Salonunda İl Milli Eğitim Müdür Vekili Nevzat Akbaş’ın günün anlam ve önemini belirten konuşması ile başlayan program, 4.sınıfları temsilen 4 öğrenci tarafından 1. Sınıfı temsil eden 4 öğrenciye çiçek hediye etmesi ve öğrencilerin çeşitli gösterileri ile devam etti.

Program Karabük Vali Yardımcısı Barboros Baran, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Nevzat Akbaş ve protokol üyelerinin öğrenciler ile birlikte temsili ders zilini çalmaları ile sona erdi.Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?