logo

KARABÜKLÜ THE BARBER İTALYA’DA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDECEK

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaber

 

Uluslararası Yarışma Konfederasyonuna bağlı Eurocup Turkey  , Türkiye’nin 45 ilinden bay ve bayan kuaförleri biraraya getirdi.

Uluslararası kuaförlük yarışma federasyonu FIAM ve Uluslararası Yarışma Konfederasyonuna bağlı Eurocup Turkey iş birliği ile 4-5 nisan 2020 tarihinde İtalya Roma’da düzenlenecek olan Kuaförlük yarışmasında Karabüklü erkek kuaförü ”The Barber” Furkan ALDEMİR Türkiye’yi temsil edecek.

Ekip olarak İtalya’nın Roma Kentinde düzenlenecek olan uluslararası yarışmada dereceye girerek Türkiye’nin ve Karabük’ün gururu olmayı hedefleyen ALDEMİR;

  “Öncelikle böylesine özel ve anlamlı bir organizasyonda bulunmaktan gurur duyuyorum. Bu tarz etkinlikler de elimizden geldiği kadar kendimizi geliştirerek mesleğimizi en zirveye çıkarmak Karabük’te yaşadığımız tüm güçlüklere rağmen dünya da Türkiye ve Karabük adına yarışmak kupaları ve madalyaları ülkemize kazandırmayı hedeflemek tek amacımdır. Konfederasyonumuzun da desteği ile başarılarla ülkemize döneceğiz” dedi.

Karabük Doğru Haber Olarak biz de bu genç kardeşimizi sonuna kadar destekliyor siz değerli okurlarımızdan da bu yarışmada Furkan ALDEMİR kardeşimize maddi ve manevi olarak desteklerinizi temenni ediyoruz.

 

 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?