logo

KARABÜKSPOR Tesisleri Başka Umutlara Mı Hizmet Edecek?

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri


Kardemir Karabükspor’un kötü gidişini fırsat haline getiren bazı kulüpler Karabükspor tesislerini kullanarak alt yapı ve spor okulları kurmaya başladılar.

Altınordu FK’dan sonra şimdi de geçtiğimiz günler de Karabükspor antreman sahası olarak kullanılan Hasan Doğan Spor Tesislerinin bulunduğu bölgede ve mülkiyeti Karabükspor’a ait olan tesisler de Galatasaray Spor okulu açtı. Karabükspor’un kötü gidişatını ve sahipsiz kalışını fırsata çevirmek isteyen bazı kulüpler adeta Karabükspor’un tesislerine bir bir yerleşmeye başladı izlenimi doğdu.
Karabükspor sahipsiz kalırken başka kulüplerin de Karabük’e gelmesi ise akıllara Karabükspor bitirildi şimdi Karabük’ün yetenekli çocukları başka kulüplere kaptırılıyor ve Karabük’te spor hayatı bitirilmeye mi çalışıyor sorularını akıllara getirdi. Önümüzdeki günler de Kardemir’e ait tesis kulüp binası gibi yerlere ise kimlerin geleceği kimlerin sahipleneceği ise merak konusu olmaya başladı.

Özetle söndürülen bir yıldız takımının ardından , Karabükspor’u söndüren güçlerin başka kulüpleri destekleyip desteklemeyeceği de  merak konusu…Etiketler: » » » » » » » »
Share
784 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?