logo

Kardemir A.Ş. Türkiye de Bir ilki Gerçekleştirildi

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriKardemir A.Ş. pazar payını arttırmak ve demir çelik sektöründe olan rekabeti artırmak amacı ile yeni üretimlere geçerek satış alanını genişlettiğini yayınladığı yazılı açıklama ile duyurdu. Kardemir A.Ş. yaptığı açıklama da şunlara değindi.
Kardemir, Nervürlü Kangal Üretimine Başladı

Yönetim Kurulumuzun yeni ürün geliştirme stratejisine yönelik vizyon ve desteği ile katma değerli ürünlerde pazar payını artırmayı hedefleyen şirketimiz, geliştirdiği çelik kalitelerini ve pazara sunduğu ürün portföyünü her geçen gün artırmaya devam etmektedir. Son olarak Çubuk Kangal Tesislerimizde 52 ve 56 mm çapında Türkiye’nin en kalın kangallarını üreterek makine imalat sektörünün kullanımına sunan şirketimiz, esnek bir yapıya sahip olan aynı tesiste “nervürlü kangal” üretimini de başarı ile gerçekleştirerek ticari pazara sunmuştur.

Nervürlü Kangal, inşaat sektöründe özellikle fore kazık imalatı ve muhtelif uygulamalarda yaygın olarak kullanılmakta olup, Türkiye’de sayılı firma tarafından üretilmektedir. Şirketimizin bu yeni ürünündeki hedefi, iç piyasa taleplerinin karşılanmasının yanı sıra ihracat pazarlarına odaklanmak olacaktır.

Basın ve Kamuoyunun Bilgilerine Sunarız.

 

Saygılarımızla,

KARDEMİR A.Ş.  ”Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?