logo

” Kardemir, Tüm İtham ve İftiralara Rağmen Karabük ve Türkiye İçin Üretmeye Devam Edecektir”

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriBasın ve Kamuoyuna

Son günlerde bazı yerel internet sitelerinde yer alan, Yönetim Kurulu üyemiz Ömer Faruk Öz’ü hedef alan asılsız ve mesnetsiz iddiaları şiddetle reddediyor ve kınıyoruz. Ömer Faruk Öz’ün, Kardemir yönetiminde, diğer yönetim kurulu üyelerinden farklı bir yetkisi ve ayrıcalığı olmadığı gibi, görev aldığı ilk günden bu yana Kardemir’i, Türkiye’nin en itibarlı şirketlerinden biri yapma hedefinde elinden gelen tüm çabayı göstermektedir. Yaptırılan bu haberler ve yorumlar, Kardemir’de istediklerini yaptıramayan, Kardemir’i kişisel çıkarları doğrultusunda yönetmek ve yönlendirmek isteyenler tarafından maksatlı olarak çıkartılmaktadır. Kısa ve orta vadede şirketimizin yönetimiyle ilgili farklı beklenti ve gizli gündemi olanların bu haber ve yorumların kaynağı olduğu aşikârdır.

 Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Kamil Güleç, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Sn. Ömer Faruk Öz, Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Osman Kahveci ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Hüseyin Çağrı Güleçi resimleri ile isimleri ile hedef alan ve diğer Yönetim Kurulu Üyelerinden den bahseden ve hedef alan asılsız ve mesnetsiz iddiaları reddediyor ve kınıyoruz.Yaptırılan bu haberler ve yorumlar, Kardemir’de istediklerini yaptıramayan, Kardemir’i kişisel çıkarları doğrultusunda yönetmek ve yönlendirmek isteyenler tarafından maksatlı olarak çıkartılmaktadır. Kısa ve orta vadede şirketimizin yönetimiyle ilgili farklı beklenti ve gizli gündemi olanların bu haber ve yorumların kaynağı olduğu aşikardır. Kardemir, tüm bu itham ve iftiralara rağmen büyümeye karabük ve Türkiye için üretmeye devam edecektir. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Etiketler: » » » » » » »
Share
152 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?