logo

Kaymakam Ürkmezer İftarda Elverir Ailesine Konuk Oldu

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriKaymakam Dr. Fatih Ürkmezer iftarda Nazire Elverir ve kızı Esra Elverir’in evine ziyarette bulundu.

Esentepe mahallesindeki iftar yemeğine Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer ve Eşi Miray Ürkmezer, Esentepe Mahallesi Muhtarı Özlem Gürsel ve Nazire Elverir’in komşuları katıldı.

Yakın zamanda eşini kaybeden Nazire Elverir Kaymakam Dr. Fatih Ürkmezer ve Eşi Miray Ürkmezer’in kendilerini ziyaretinden büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Ramazan ayının yardımlaşma ve dayanışma ayı olduğunu ifade eden Kaymakam Ürkmezer;” Bu ayda herkes ilk önce, komşularından başlayarak, mahallesinde bulunan ihtiyaç sahibi insanlara yardımda bulunmaya onların sıkıntı ve sorunlarını gidermek için el birliği ve gönül birliği yapmalıdır. Bizler de vatandaşlarımızın her anında yanında olmaya ve onların eksiklerini gidermek için başta Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarımızla çaba ve gayret içinde çalışıyoruz” dedi. Elverir ailesi ve komşuları ile sohbetin ardından Ürkmezer ev sahiplikleri için kendilerine teşekkür etti.Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?