logo

Kim Bu İş Adamı ? Haber Neden Kaldırıldı ?

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri
Bugün Sabah saatlerin de Bir haber sitesinde çıkan haberde Ankara CHP Belediye Başkan Adayı Mansur YAVAŞ ile iş ortaklığı bulunduğu iddia edilen Karabüklü bir iş adamından bahsedilmişti.Ve çok Geçmeden bu haber Siteden kaldırıldı.Bu iş Adamı Kim diye sorulan haber de iş adamına karşı bir karalama mı yapılmaya mı çalışıldı? Yoksa bu tarz haberler ile iş adamından şantaj ile para alınmaya mı çalışıldı.Eğer bu haber doğruysa haber neden yayından kaldırıldı.Ortaya atılan bu iddianın asıl haber kaynağı kim.Bu iş adamına yakın olan bir isimden bu bilgi alınmış olup bu iş adamını tehdit ederek yada şantaj yaparak bir amaç mı elde edilmeye çalışılıyor.
Bu şekilde haber yapılmasındaki amaç neydi?

Haberin kaldırılması için bu iş adamı acaba kaç para verdi? Yada devreye kimleri sokup bu haberi kaldırttı.Bu iş adamının gerçekten Mansur yavaş ile bağlantısı ne ? Eğer böyle bir bağlantı yoksa neden bu haber ortaya atıldı. Karabük’te son zamanlar da neler oluyor? Hiç olmadık işler Karabük’te son zamanlar da sokaklar da konuşulmakta.

Bir kaç gün öncesinde Valilik ve Emniyetin uyarılarına rağmen iki önemli kurum da uyarısına aldırış etmeden ”Bir Devlet Hastanesinin bahçesinde uyuşturucu operasyonu” haberi neden kaldırılmadı? Valiliğin uyarısı ve Sayın Karabük Valisi neden dinlenilmedi.Valiliği ve Emniyet Müdürlüğünün bu uyarısını dikkate almayanlar hakkında adli işlem yapılmaması bir kurumun karalanmasına müsaade edilmesi de ayrıca ilginç bir durum.
Etiketler: » » » » » »
Share
1347 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?