logo

MHP’Lİ BAŞKANDAN MEYDAN KAVGASI

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriEskipazar Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı, yolda tartıştığı iki kişi ile kavga ederek hastanelik oldu.

Edinilen Bilgiye göre 20 Ağustos gecesi yolda rastladığı 2 kişi ile kavga eden Eskipazar MHP ilçe Başkanı Ali Osman K. 2 kişi tarafından darp edildi.

İddialara göre Yolda rastladığı E. K. ve E. K isimli iki kuzeni görerek aracı ile ters yöne giren ve aracında bulunan levye ile şahıslara saldıran İlçe Başkanı Ali Osman K. tarafların elindeki levyeyi alarak kendisine saldırması sonucu hastaneye kaldırıldı.Olayın neden çıktığı bilinmezken tarafların daha evvelden husumetli olduğu iddia edilmekte.Son günler de partinin ilçe başkanı olması nedeni ile ve Eskipazar Belediye Başkanı da MHP olmasını kendi şahsi menfaatleri doğrultusunda kullanıldığı iddiası ve yaşanan bu kavga olayınında bundan çıkmış olabileceği iddia edilmekte. Kavga sonrası polis ekipleri tarafından göz altına alınan E. K ve E. K Eskipazar C. Savcılığı tarafından tutuklu yargılanmak üzere Karabük Kapalı cezaevine konuldu.

 

 

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?