logo

Miray Ürkmezer, Belediyedeki Kadın Çalışanların 8 Mart Kadınlar Gününü Kutladı

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri
Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in eşi Miray Ürkmezer, Safranbolu Belediyesinde çalışan hanımlarla kahvaltıda buluştu.

Safranbolu’da bir restaurantta düzenlenen kahvaltı programı öncesi hanımlarla uzun süre sohbet eden Miray Ürkmezer, “Öncelikle 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüzü kutluyor, Safranbolu’da bulunan kamu kurumlarında bu kadar çok sayıda bayan personeli görmekten mutluluk duyuyorum” dedi.

Konuşmasında Safranbolu’nun Pilot Bölge olarak seçildiği Sıfır Atık Projesine de değinen Ürkmezer; “ Malumunuz, Safranbolu sıfır atık projesinde çok büyük bir yol kat etti. Bunda siz hanımların çok büyük payı var. Aynı itinayı göstermenizi sizlerden rica ediyorum. Amacımız Safranbolu’dan artık çöp çıkmaması. Bu konuda sizlerin desteği ile başarılı olacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile bir kez daha teşekkür ediyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Program sonrası hatıra fotoğrafı çekilirken, Miray Ürkmezer bayanlara fidan ve bez çanta hediye etti.
Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
360 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?

#

Miray Ürkmezer, Belediyedeki Kadın Çalışanların 8 Mart Kadınlar Gününü Kutladı” için 1 yorum

  1. Karabüklü : diyor ki:

    SAYIN KAYMAKAM BEYİN EŞİ HANIMEFENDİ DÜZENLENEN BİR KAHVALTI PROGRAMINA DAVET EDİLDİ İSE AMENNA FAKAT KENDİSİ BÖYLE BİR ORGANİZASYON DÜZENLEDİ İSE SORMAK LAZIM HANGİ SIFATLA , HANGİ YETKİ İLE BÖYLE BİR ORGANİZASYON DÜZENLEYEBİLİYOR.