logo

O Ayakkabılar Ayağını Sıkmadı Mı ?

Karabük Belediye Başkanı Rafet VERGİLİ Hüseyin ERER ile yaptığımız telefon görüşmesi sonrası otopark haberi ile ilgili olarak Açıklamalar da bulunmuş ve Hüseyin ERER’in hesaplarını açıklayacağını duyurmuştu.Yine Sayın Vergili Sayın ERER hakkında şok bir iddia da daha bulundu.Sayın VERGİLİ Hüseyin Erer’in düğünlerde taktığı altınların nereden alındığını ne şekilde takıldığını sormuştu.Daha kamuoyu bu sorunun cevabını ararken VERGİLİ’den şok bir iddia daha geldi.
Sayın Hüseyin ERER’in 2008-2009 yıllarında Özel Kalem müdürlüğünden 1 milyon 100 bin lira harcama yaptığı ve daha da fazlası kendi ayakkabılarını dahi bu harcama kalemini kullanarak aldığını iddia etti.Sayın Erer’in bu yaptığı bu harcamaların kayıtlı olduğunu da belirten Başkan VERGİLİ’nin bir sonra ki açıklaması ise merakla bekleniyor.Hüseyin ERER’in ise bu konular hakkında ne düşündüğüne kendisi ile yapacağımız görüşme sonrası siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız ve gerekirse sayın ERER’i makamın da ziyaret ederek canlı yayında Karabük Halkı ile buluşturacağız.
Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?

#

O Ayakkabılar Ayağını Sıkmadı Mı ?” için 1 yorum

  1. Başgan kc yildir başganlik yapiyon? Bunlari sorgulamak yeni mi aklina geldi? Varsa hirsizlik neden mufettişleri savcilari goreve davet etmedin? Bu kez gaybedecen.