logo

Rüşvet İddiasının Aslı Ne?

Hafta içinde bir milletvekilinin , bir ilçenin başkan aday adayından rüşvet aldığı iddiası gündeme atılmıştı. Aradan geçen süre zarfında ne milletvekillerinden ne aday adaylarından , ne de haberi ortaya atana gazetecilerden bir açıklama gelmedi.
Karabük’te oy veren halk merak ediyor?

Üç milletvekilinin de zan altında kaldığı rüşvet iddiasında milletvekilleri neden sessiz kalıyor? Diğer yandan rüşvet verdiği iddia edilen aday adayları neden sessizliğini koruyor? Peki bu rüşvet iddiasını  ortaya atan gazeteciler , dedikodu olarak nitelendirdikleri bu haberin kimin üzerine yapıldığını neden açıklamıyorlar? Dedikodu üzerine yapılan haberler ne kadar doğru bilinmez ancak eğer doğru ise birde duyduğumuz bir dedikoduyu sizlerle paylaşalım o zaman.
Bir kurum müdürünün istifa ederek, ilçenin birinden belediye başkan aday adayı olması ve bu aday adayının eski bir milletvekiline rüşvet verdiği , ilçede garanti başkan adayı olacağını beyan ettiği ve bazı gazetecilerinde bu kişiyi bu eski milletvekilinin kesin belediye başkan adayı olduğunu halka duyurduğu dedikodusu da çok konuşulmakta. Karabük seçmeni oy verdikleri milletvekillerinden rüşvet iddiası ile ilgili ,rüşvet alıp almadıkları hakkında  açıklama bekliyor?
Yine ilçelerde belediye aday adayı olan kişilerden de rüşvet verip vermedikleri hakkında da bir açıklama bekleniyor. Kısacası kamuoyu seçilmişlerden, seçileceklerden ve bu iddiayı ortaya atan gazetecilerden bir açıklama bekliyor? Rüşvet iddiası doğru mu?

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?