logo

Safranbolu, İzmir Travel Turkey Fuarında Yerini Aldı

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleri

 

Dünyayı İzmir’de buluşturan Uluslararası Travel Turkey İzmir Fuarı, 43 ülke ve 36 ilden gelen bin 300’e yakın katılımcısıyla kapılarını 13’üncü kez açtı.

5 -7 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuara üyesi olduğumuz BAKAB standında Safranbolu Belediyesi yerini aldı.

İzmir Büyük Şehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in de ziyaret ettiği BAKAB ve Safranbolu standı açılışın hemen ardından ziyaretçi akınına uğradı.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelinin görev aldığı Travel Turkey Fuarında Safranbolu’yu en iyi şekilde temsil etmenin gayreti içinde olduklarını ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse; “ Yoğun çalışma tempomuzdan dolayı şahsen katılım sağlayamasam da, arkadaşlarımızın ilçemizi en güzel şekilde tanıtacaklarına inanıyorum. Burada amacımız bir dünya kenti olan Safranbolu’muzu tüm değerleriyle tanıtırken, turizm potansiyelini de harekete geçirmektir. Malumunuz fuarlar tanıtımın ve bağlantıların ana noktalarıdır. Fuarın hayırlı olmasını diliyor personelimize ve BAKAB Temsilcilerine kolaylıklar diliyorum” dedi.

Yoğun ilgi gören Safranbolu standında, maket ev, lokum, broşür, safran kolonyası ve tanıtıcı argümanlar yer alıyor.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?