logo

Safranbolu’da Ali KAYA Zor Durumda

Safranbolu da İyi Parti Adayı Mustafa ÖZATA’nın adaylık çekilerek CHP adayı Elif KÖSE’ye destek vereceği haberlerinin ortaya çıkması sonrası Ak Parti Adayı Ali KAYA zor bir sürece girmiş oldu.

Ak Parti Belediye Başkanını Necdet AKSOY’un görevden alınması sonrası Ak Parti’ye karşı oluşan tepki Ali KAYA’nın adaylığı ile de yumuşamamış ancak Ak Parti Adayı KAYA’nın yaklaşımları ile kırılacağı düşünülmüştü.Ancak seçmen tarafından şuan dahi telefonla bile kendisine ulaşılamadı iddia edilen KAYA zor bir seçim süreci geçiriyor.

Halk tarafından sevgi gösterileri ile karşılanan Elif KÖSE Ali KAYA karşısında biraz daha ön plana çıkıyor.Ak Parti seçmeni tarafından da destek gördüğü belirtilen Elif KÖSE Ali KAYA’yı oldukça zor duruma soktuğu söylenmekte.Ali KAYA’nın halk tarafından ne derece karşılık bulacağı ise merak konusu olmaya başladı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
2320 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?

#

Safranbolu’da Ali KAYA Zor Durumda” için 1 yorum

  1. Hasan sabbah : diyor ki:

    Seçim sonunda göreceksiniz ne olduğunu kim zorda kim darda türkiye geneli istifalar her taraftan geliyor chp hdp ile elele olduğu için.Ali başkan vatansever ve hizmet aşığı bu halkın içinden içimizden birisi.Kripto haberlerle algı yapmaya devam edin bedelini elbet ödersiniz.