logo

Safranbolu’ya Ziyaretçi Akını

Turizm profesyonelleriyle, tatil tüketicilerini buluşturan dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT), Büyükçekmece’deki TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde renkli görüntülerle sahne olurken Korumanın Başkenti Safranbolu yine ziyaretçi akınına uğradı.

2. Holde Safranbolu’nun kültürünü, doğasını, gelenek ve göreneklerini, çeşitli argümanlarla tanıtımına devam edilirken, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Safranbolu standının bu kadar ilgi görmesinin doğal olduğunu söyledi.

Safranbolu’nun , tarihi, kültürü, muhteşem doğası ve misafirperver halkı ile tam bir Osmanlı kenti olduğunu ifade eden Ürkmezer; ” Bu muhteşem kentin gerek hizmet gerekse tanıtım ve turizm alanında oldukça önemli bir atak yaptığını 2018 yılında ağırladığımız 1 Milyonun üzerindeki turist sayısı ile de görmekteyiz. Bu güzel kentin tanıtılması adına her türlü çalışmayı yapmaya devam edeceğiz ” dedi.
EMİTT 2019’da da ziyaretçi bakımından oldukça yoğun bir fuar yaşadıklarını kaydeden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, gösterilen ilginin Safranbolu adına kendilerini mutlu ettiğini söyledi.Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?