logo

Şahbey Sokak Yolunda Son Aşamaya Gelindi

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaberleriSafranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Şantiye Amirliği ekipleri tarafından yürütülen çalışmada Emek Mahallesi Şahbey Sokak yolunda son aşamaya gelindi.

Müdürlükten yapılan açıklamada: “İsmi geçen sokaktaki yol ile ilgili yapılan etütler sonucunda yenilenmesi ile ilgili çalışma programımıza alınmış ve program sırasına göre çalışmalar başlamış ve ivedilikle yol yapımı son aşamaya getirilmiştir” denildi.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ise; “Ekiplerimiz sezon başında oluşturulan programa tamamen uyarak sırası ile mahalle, cadde ve sokaklardaki sorunları, talepleri çözme gayretindeler. Şahbey Sokaktaki çalışmada bunlardan bir tanesi. Burada yapılan doğalgaz çalışmasının hemen akabinde arkadaşlarımız çalışmalara başlamış ve kısa bir sürede son aşamasına gelmişlerdir. Bununla birlikte diğer mahallelerimizde de çalışmalarımız devam etmekte.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?