logo

Seçim Bürosu Bakan Ve Milletvekilleriyle Açıldı

Hürriyet caddesinde açılan AK Parti Seçim Bürosu Açılışına Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum, Karabük Milletvekillerimiz Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, İl Başkanımız Av. İsmail Altınöz, Karabük Belediye Başkan Adayımız Prof. Dr. Burhanettin Uysal AK Parti İl ve İlçe Teşkilatları, Parti Üyeleri ve Vatandaşlar Katıldı.



Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Karabük’ü bulunduğu noktadan üst seviyeye çekmek için çalışacağız. 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde Karabük adayımızı bizler çok yakından tanıyoruz. Yapacağı her projenin hem maddi hem de manevi olarak destekçisi olacağız” dedi.

AK Parti seçim ofisi açılışının ardından AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum  AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Osman Uzunoğlu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Saime Öksüzoğlu, AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Belke ve İl ve ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda partililer tarafından karşılandı.




Ziyarette Bakan Kurum’a hediye veren AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, yaptığı açıklamada, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM AK Parti İl Başkanlığımızı ziyaret ederek, teşkilatımız ile Hasbihal etti. Sayın Bakanımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. ” dedi.




Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?