logo

Sinirden Elleri Titredi

Mhp Yenice Belediye Başkan Adayı Zeki Çaylı geniş bir katılımla Yenice’de seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Açılıştan sonra Yenice halkının katılımları ile proje tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantı da konuşma gerçekleştiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ;

”’  Halkımız  31 Mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi ilimizde ve tüm ilçelerimizde çok büyük bir başarı göstererek vilayetimizi Türkiye’de Milliyetçi Hareket Partisi’nin kalesi olarak tarihe yazdıracaktır.

Bir belediye başkan adayı yola çıktığı zaman halkın talepleri doğrultusunda şunları söyler ”Ben şehrim için şunları yapacağım. Ben şehrimle ilgili şu problemleri çözeceğim. Şu meseleleri halledeceğim.” Ve hazırlığını yapar. Tebrik ederim nasıl başkanımız hazırlamışsa bu programları önceden hazırlar ve talep doğrultusunda seçimlere gider.

Şuan da şehrimize bakıyoruz. Tüm il ve ilçelerde atanmış belediye başkanı adaylarıyla seçim yürütmeye çalışmaktadırlar. Ne Yenice için bir projeleri ,ne diğer ilçeler için tek bir projeleri dahi olmadan, yalnızca yapılan icraatleri karalamak suretiyle siyasi propaganda yürütmektedirler. Bugün Karabük’ün en büyük ilçesi kayyum ile idare edilirken sanki Yenice’de kayyum varmış gibi hareket etmeleri bugün tüm Karabüklüler ve Yeniceliler tarafından izlenmektedir.

Biz yalnız Allah için , Karabüklülere hizmet etmek için yola çıktık, hiç kimseyi birbirinden ayırmadık. Ak Partili kardeşlerimize , Cumhuriyet Partili , Saadet Partili kardeşlerimize , Büyük Birlik Partili kardeşlerimize aynı şekilde davrandık, gönüllerini aldık, muhabbetlerini kazandık ve tüm ilçelerde inşallah seçimleri kazanmak için yola çıktık.

Ve Zeki Bey 10 yıldan bu yana yapmış olduklarını , onların kısır çekişmelerinden yapamadıklarını Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında  her söylediğinin bir fazlasıyla yapacağına canı gönülden inanıyorum.

Dediğim gibi dostlarım,  Yenice’yi kayyum idare etmiyor. Gelin Yenice’nin mührünü ehline teslim edin. Kayyumlardan Karabük vilayetini kurtarın. Buradan sayın kaymakamımıza sesleniyorum; gerçekten bu kadar basit politikanın içerisinde bir halı sahayı mühürlemek devlet erkanına yakışmaz. Bu Yenicelilere Yeniceli gençlere hizmet için yapılmış bir halı sahadır. Biz inşallah o mührü m1 nisan sabahı Yeniceliler ile birlikte sökeceğiz.

Hizmetin partilisi olmaz, Yeniceli kardeşlerime sesleniyorum, Yenice’ye Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında nasıl hizmet geldiğini gösterelim. Herkese çok teşekkür ediyorum.

Zeki ÇAYLI PROJE TANITIM TOPLANTISI YOĞUN KATILIM İLE GERÇEKLEŞİYOR.

Karabük Doğru Haber paylaştı: 16 Şubat 2019 Cumartesi

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1542 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?

#

Sinirden Elleri Titredi” için 1 yorum

  1. Delm : diyor ki:

    Sayın başkanım Rafet bey yaşınız genç olsa başkan olacak adamsınız. Yaşlılar ile uğraşmayalım. Ekonomiyi bilmeyenlere teslim etmeyelim.