logo

SOSYAL MEDYAYA YAYILDI, BAŞKAN YÜKSEL YALANLADI

#karabükhaberleri #sondakikakarabük #sondakikahaber #yerelhaberler #karabükdoğruhaber #sondakikakarabükhaber

 

 

 

Bugün bazı haber sitelerinde ve sosyal medyada gündeme gelen ve Kardemir Karabükspor’un geleceği ile ilgili Karabük Valisi Sayın Fuat GÜREL başkanlığında bazı iş adamlarının da içerisinde olduğu bir komisyon kuruluğu bilgisi gündeme geldi.

Daha önce de defalarca Karabük Valiliği’nde,  içerisinde siyasilerin, bürokratların, iş adamlarının olduğu komisyonlar kurulmuş, saatlerce toplantılar yapılmış ve toplantılarda verilen sözler tutulmamış , Karabükspor’un adeta bitirilmesi için herkes kör sağır dilsiz olmuştu.  Süreç hızla ilerlerken Karabükspor her gün biraz daha dibe çekilirken herkes adeta seyretti ve bir efsanenin bitişine bütün şehir göz yumdu.

Bugün yine aynı şekilde sosyal medya üzerinden Valilik makamında toplanıldığı, iş adamlarının maddi destek vereceği ve hatta yeni bir başkanın seçileceği bilgisi yayıldı.Ancak mevcut başkan Mehmet YÜKSEL’in Karabükspor için yapmış olduğu girişimler sonuçsuz kalmıştı.Ve Yüksel bugün çıkan bu haberlere itibar edilmemesi gerektiğini ve yayılan bu bilgilerin tamamen asılsız ve yalan olduğunu beyan etti.

Bir zamanlar Türkiye’de borçsuz ender takımlardan olan Karabükspor şuan tamamen bitirilmek üzere.Burada sadece kazanan Karabükspor’un kasasını boşaltanlar ve bu hale düşürenler günlerini gün ederken malesef mavi ateş taraftarı Karabükspor’a gönül veren futbolcular ve sadece çok az sayıda koca yürekli insan kaldı.

 

 

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?